השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

תחזוקה יסודית של מבנים בכלל ושל נכסים מניבים בפרט

תחזוקה יסודית של מבנים בכלל ושל נכסים מניבים בפרט

תחזוקה היא תנאי הכרחי לשמירה על ערכם של בניינים. תחזוקה היא שם הכולל את מכלול הפעולות העשויות להידרש בכל זמן שהוא ,כמו גם עשיית פעולות שגרתיות במועדים קבועים, כחלק בלתי נפרד משמירה על איכות המבנה ובטיחותו. תחזוקה היא מקצוע. אנשי ניהול ואחזקת מבנים מוכשרים לתפקידם, מאומנים ומיומנים בה ויכולים לתת מענה לשורה ארוכה של פעולות במגוון תחומים.

נכסים מניבים מחייבים תחזוקה קפדנית במיוחד, הן לצורך שמירה על ערכם וקל וחומר להשבחת הנכס והאמרת מחירו. עקרונות התחזוקה של מבנים פרטיים זהים לאלה של מבנים עסקיים ותעשייתיים, כאשר השוני נובע מייעוד המבנה- לעבודה או למגורים, מגודלו, ממספר האנשים השוהים והפועלים בו ועוד.

תחזוקה מקצועית ומושכלת

ייחוס חשיבות לתחזוקה והקצאת משאבים לשם כך מניעה רבים לפנות אל חברה המתמחה במתן שירותי אחזקת מבנים וניהולם. ניתן, כמובן, לשכור כל סוג של שירות בנפרד. היתרון בשכירת שירותיה של חברה המתמחה בתחזוקה הוא בנגישות ובזמינות של אנשי מקצוע מנוסים. תחזוקה במובן המקיף של המושג כוללת גם טיפולים מונעים ומשמרים, תיקוני צבע, תיקוני אינסטלציה, זכוכית, בדיקה ווידוא קיום של נהלי בטיחות, חוזק המבנה ויציבותו, תחזוקת מערכות חשמל, מיזוג אוויר, תאורה, מערכות אלקטרומכניות (כגון מעליות) ועוד.

נכס מניב הוא תעודת זהות, חלון ראווה וכרטיס ביקור גם יחד. לחזותו יש חלק מכריע ביצירת הרושם הראשוני על מועמדים לרכוש או לשכור אותו. הואיל ואין הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשון- בעלי הנכס חייבים להקפיד על חזות מרשימה שלו בדיוק כפי שהם מקפידים על איכותו ובטיחותו.

עבודות התחזוקה תחת קורת גג אחת

חברת תחזוקה שמתקיים בה כל העת איגוד משאבים מציעה סל מלא שירותי תחזוקה ייחודיים וייעודיים לכל סוג של מבנה. הידע המקצועי, הניסיון המצטבר, המחויבות הבלתי מתפשרת כלפי לקוחותיה מהווים ערובה לביצוע עבודות תחזוקה נדרשות באופן מיטבי.

תחזוקה נאותה אינה מתמצה בכיבוי שריפות אלא במניעת אש. תחזוקה נאותה מחייבת שימת לב למכלול ההיבטים של נכסים בכלל ושל נכסים מניבים בפרט. בחינת מהותה ומשמעותה של תחזוקה במונחים של עלות מול תועלת  מעלה, כי כאשר מדובר בנכסים מניבים התחזוקה היא הוצאה נדרשת והכרחית כדי לחולל הכנסה גבוהה ככל שניתן להשיג מהנכס. נכס מתוחזק היטב, עשוי וצפוי להיבחן בשבע עיניים על ידי מי שעתידים לקנות או לשכור אותו, כך שבכל נקודת זמן על בעליו להיות מוכנים להציגו כשהוא במיטבו.

אין צורך לחפש אנשי תחזוקה מזדמנים במקומות שלא ניתן לוודא את מהימנותם ואת מקצועיותם של ספקי השירות כאשר חברת אחזקה וניהול מבנים מציעה לכם מעטפת מלאה וכוללת של תחזוקה ברמה ובאיכות הגבוהות ביותר.

אם חשוב לכם שהנכס שלכם יניב וישיא לכם תשואה יפה- תחזוקה מקצועית שלו היא תנאי הכרחי לכך.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5