השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

שיפוץ לובי כחלק מניהול מבנים

שיפוץ לובי כחלק מניהול מבנים - שינוי מוחלט של פני המבנה

מגורים בבניין יכולים להיות תענוג צרוף במידה והלובי והכניסה לבניין נראים מדהים אבל גם סיוט מתמשך במידה והלובי והכניסה לא לטעמכם או שהם פשוט ישנים ולא מושקעים. לפעמים כדי לשנות מקצה לקצה את המראה של המבנה לא צריך להוציא מאות אלפי שקלים ובטח שלא צריך לפרק את הבניין ולבנות מחדש. שיפוץ הלובי יכול להיות פשוט וקל, בעזרת תכנון נכון ועבודה מדויקת אפשר להפוך את הלובי למזמין ויוקרתי וגם אם מדובר בבניין ישן יחסית התוצאות יכולות להיות פשוט מדהימות.

אם רוב השכנים רוצים אין זו אגדה


מגורים בבניין משותף לא מאפשרים לנו לקבל החלטות לבד אלא צריכה להיות הסכמה של כל דיירי המבנה במקרה הרע והסכמה של רוב הדיירים בבניין במקרה הטוב. ברגע שהשכנים מקבלים את ההחלטה שהלובי הקיים כבר לא נראה ראוי למגורים והם רוצים שינוי משמעותי אתם למעשה כבר בחצי הדרך ללובי מדהים, יוקרתי ומפואר. שיפוץ לובי ישן של בניין נשמע אולי כמו משימה מורכבת או מסובכת אבל האמת היא שמדובר בשיפוץ שיכול להיות מהיר מאוד, פשוט מאוד ואפילו זול מאוד. העלות של השיפוץ כמובן מתחלקת בין כל הדיירים בבניין מה שהופך את השיפוץ לשווה לכל כיס וביחס למחיר שאתם משלמים אתם מקבלים תמורה מעולה.

שיפוץ הלובי משנה את כל הנראות של המבנה


אומרים שלרושם הראשוני יש ההשפעה עצומה על הדעה הכללית שלנו, גם בתחום הנדלן והעיצוב המשפט הזה נכון לגמרי. שיפוץ לובי כולל הכל יכול להיות ההבדל בין מבנה מפואר ויוקרתי שכל השכנים בבניינים האחרים יקנאו בכם לבין בניין ישן ומכוער שגם אתם פשוט תתבאסו להיכנס אליו בסוף כל יום עבודה ארוך. שיפוץ לובי בבניין מגורים לא משנה רק את הכניסה של הבית, הוא הופך את כל הנראות של הבית למשהו אחר ובנוסף לכייף וההנאה שלכם להיכנס בכל ערב מחדש הביתה אתם גם מעלים את ערך הדירה שלכם בצורה משמעותית.

לחשוב מחוץ לקופסא ולשפץ רק כמו שאתם רוצים


שיפוץ הלובי הוא מונח כללי מדי, כמובן שיש מגוון רחב של אפשרויות של שיפוץ כאשר כל אחד ואחת יכולים לבחור את השיפוץ שהם אוהבים ואת השיפוץ שיהפוך את הלובי שלהם למושלם. אין שיפוץ אחד שמתאים לכולם, מה שיתאים לבניין או מבנה אחד לא בהכרח יתאים לבניין או מבנה אחר ואם אתם לא בטוחים או לא סגורים איזה שיפוץ יהיה נכון לבית שלכם אתם כמובן יכולים להתייעץ לפני. לפני השיפוץ מומלץ מאוד לחשוב מחוץ לקופסא ולעשות שיפוץ ייחודי ושונה מיתר הבניינים, אם ראיתם מספר רעיונות שאהבתם נסו לעשות ביניהם שילוב מנצח שיביא ללובי שלכם את המראה המושלם.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5