השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

ניקיון חיצוני כחלק מתחזוקת מבנים

ניקיון חיצוני כחלק מתחזוקת מבנים

כחלק מתחזוקת בניינים יהיה מתבקש להעסיק חברת ניקיון שמתמחה בניקוי בגובה. רצוי שהחברה שמתחזקת את הבניין מבפנים תהייה אותה חברה שעובדת בהיקף מלא ובמתן שירותים כולל באחזקת מבנים. בדרך כלל בבניין גבוה של משרדים נדרש ניקיון רציף או לפחות פעם ביום. ניקיון שכולל שטיפה של הרצפה ושאיבה של האבק, שמירה על כל הניקיון בחדרי השירותים, במטבחון ובשאר החללים.

לא פעם חברות אחזקת מבנים מתבקשות לספק מספר עובדי ניקיון שאחראים על קומה אחת או על כמה קומות או על תפקיד ספציפי בתחום זה, בין היתר ניקוי חלונות בגובה. במאמר להן נרחיב אודות השירותים של חברות ניקיון ואחזקה אלה שמעניקות הרבה יותר מניקיון ומכשירות עובדים שיבצעו עבודות הרבה יותר מורכבות.

ניקיון חיצוני לחלונות הבניין

ידוע שהרבה בניינים מחזיקים חלונות זכוכית גדולים במיוחד שמשקיפים על כל הנוף האורבני. אלה חלונות זכוכית עבים וחיצוניים שמרכיבים שטח עצום מהקורות של הבניין. זאת אפשר לראות בהרבה גורדי שחקים שאת החלונות שלהם צריך לנקות חלונות בגובה רב מעל הקרקע. חברת ניהול ואחזקת מבנים תספק לא פעם ניקוי באמצעות כבלי סנפלינג או באמצעות פיגום שהוא עולה ויורד. חברת הניקיון תעסיק רק  אנשי מקצוע שהוכשרו לניקיון בסנפלינג, שמכירים את כל השיטות החדשניות בניקיון חלונות, ועובדים לפי כללי הבטיחות.

תיקונים בבניין של חשמל ואינסטלציה

כשמדובר באחזקת מבנים, מלבד ניקוי חלונות חיצוניים בסנפלינג, מעניקה החברה פתרונות גם בדבר בעיות בצורכי החשמל והאינסטלציה עבור כל מי שעושה שימוש בבניין. חברות אחזקה וניהול מבנים שמתמחות בטיפוס ומחזיקות בציוד הראוי ובאנשי מקצוע שמוכשרים לטפס למקומות גבוהים, יכולות לספק שירותים בתחומים אלה ולעיתים גם בשעות שלא רגילות במהלך היממה.

תחזוקה של מערכת כיבוי אש ובטיחות

בכל בניין ציבורי או משרד גדול וגם בבתי קפה ובמסעדות, לפי התקנות חייב להיות במקום מערכת כיבוי אש. זו מערכת שדורשת תחזוקה שוטפת והיא כוללת גם בדיקה של כל הרכיבים ומדי פעם גם החלפה שלהם. חברות אחזקת מבנים רבות יכולות לספק שירות גם בתחום הזה כחבילה של אחזקת מבנה כוללת.

עבודות שיפוץ כחלק מתחזוקת הבניין

לא פעם בניין משרדים זקוק לשיפוץ שכולל צביעה של קירות של חלל אחד או שניים, או כל שיפוץ שיעניק ריענון וחידוש של המשרד. משרדים רבים שעובדים סביב השעון לא תמיד יכולים להיעדר או להשבית את המשרד עבור שיפוץ כולל, לכן ימנעו מלעשות זאת ולגרום להפסד כספי, אך כן יתבצעו מדי פעם בחלל כזה או אחר תיקונים ושיפוצים קלים, ומה יותר טוב כשחברת האחזקה המוכרת שמכירה את המשרד והאופי שלו תבצע זאת.

קבוצת רמות ניהול ואחזקת נכסים מניבים מספקת שירותי ניקיון ואחזקה מלאים למבנים ובניינים והיא חברה אחראית שכל העובדים שלה הוכשרו להעניק שירות הולם ובטיחותי שמתאים את עצמו לתנאי המבנה ואופי המשרד. 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5