השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

ניהול ואחזקת נכסים ומבנים

אם אתם גרים בבניין משותף סביר להניח שאתם מכירים את זה... יש ועד בית של הבניין שנבחר או שהתנדב לתפקיד הזה, אך ועד הבית לא מתפקד כמו שצריך. המבנה לא נקי מספיק, הגינה לא מתוחזקת, דיירי הבניין לא ממהרים לשלם לוועד הבית  וכל תקלה מקבלת מענה לאחר זמן רב. זה עלול להיות מתיש ומתסכל והפתרון למקרים מעין אלו הוא פשוט – להעביר את ניהול הבניין לידי חברה אשר עיסוקה הוא ניהול נכסים (ניהול ואחזקת מבנים), חברה אשר מבצעת אחזקת נכסים ויש לה ניסיון בתחום כמו גם את אנשי המקצוע הרלוונטיים.

היתרונות

יש שלל יתרונות בשכירת שירותיה של חברת אחזקת נכסים והיתרון הגדול ביותר הוא – השקט. אתם לא צריכים לדאוג יותר לכלום בין אם הייתם ועד הבית ובין אם אתם סתם דיירים פשוטים. חברת האחזקה תהיה אחראית על גביית הכספים מדיירי הבניין ותיקח מחיר בהתאם למה שסיכמתם איתה, היא תדאג לניקיון המבנה, תדאג לכניסה הולכת, לצביעה של הקירות, לגינון, לפתירת בעיות חשמל וכל דבר אחר. עוד יתרון של חברה כזו הוא שהיא מחזיקה שורה של אנשי צוות שמגיבים מהר, חשמלאים, גננים, מנקים וכל מי שצריך לקחת חלק בתחזוקה. עם חברה מקצועית ואמינה אתם יכולים להיות רגועים ולא צריכים לדאוג לכלום. אתם יודעים שהמבנה בידיים טובות.

אחזקת עסקים ומשרדים

במשרדים ועסקים זה עוד יותר קריטי. לבעל העסק או המשרד אין את הזמן לדאוג לאנשי מקצוע שונים במקרים של תקלות כמו גם אין את האפשרות לדאוג לתחזוקה השוטפת. הפתרון הטוב ביותר בשבילו יהיה לגייס חברה חיצונית שתדאג לכל אלו, חברה שעושה ניקיון כמו גם ניקוי שטיחים לעסקים וכן ניקוי שטיחים במשרדים, חברה שנותנת מענה לכל בעיה בכל זמן. חברת אחזקת משרדים ועסקים תדאג להכל מא' ועד ת' ותאפשר לבעל העסק או למי שמנהל אותו לעסוק בענייניו החשובים. אך מהם הדברים שחשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברה כזו? הנה כמה טיפים בנושא

טיפים למציאת חברה מקצועית

  • תכתבו את הכל – כל פרט שסיכמתם וכל דבר שלא מספיק ברור תכתבו. תמנעו מעצמכם אי נעימות או סכסוכים כאלו ואחרים וסכמו את הכול בחוזה בו שני הצדדים יהיו חתומים.
  • בקשו לראות רישיונות – חברה מקצועית צריכה להיות עם רישיונות והיתרים למה שהיא עושה. כך לדוגמא אם היא מעסיקה חשמלאי שמספק פתרונות לבעיות חשמל, היא צריכה להציג לכם את האישורים שלו לעסוק בתחום.
  • בקשו המלצות – אין כמו המלצות בשביל לבחון חברה כזו ואת פועלה. אל תתביישו, בקשו טלפונים של לקוחות עבר והווה שלה ונסו להבין עד כמה החברה מקצועית.

אין ספק שאם תמצאו חברת ניהול אחזקת נכסים מניבים תורידו לעצמכם לא מעט מהראש ותוכלו לעסוק בדברים שחשובים לכם באמת בלי לבזבז זמן יקר.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5