השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

חברות ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב, לנצח את האתגר שמציבה העיר הגדולה

ניהול מבנים יוקרתיים ומגדלי משרדים דורש מומחיות ורמה מקצועית גבוהה כדי לשמור על מראה הבניין, לנהל את התשתיות המותקנות בו ולדאוג להיבט הבטיחותי. תל אביב מתאפיינת בבנייה מסיבית, הולכת וגדלה של בניינים רבי קומות, המשמשים למשרדים ומגורים ומשולבים בשטחי מסחר גדולים. במקביל, ניתן לראות אחזקה וניהול מבנים רבים, בדגש על התרחבות בתחום ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב.

בעלים ודיירים בבניינים אלה אינם מסוגלים לטפל בהיבטי התחזוקה הרבים והשונים ובשל כך הם זקוקים לחברת ניהול ואחזקת נכסים, שמסוגלת לספק את מעטפת השירותים תחת קורת גג אחת באופן מקצועי ויעיל. הם זקוקים לחברה שתדע למצוא ולנהל את אנשי המקצוע הדרושים כדי לתת חבילת שירותים כוללת ברמה גבוהה.

מה נכלל בחבילת השירותים של חברות ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב?

חברת ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב תבסס תהליכי עבודה ונהלים מותאמים למבנה ולמערכות הקיימות בו לפני תחילת העבודה השוטפת בבניין.

הטיפול והניהול בבניין יכלול את מגוון השירותים הבא:

  • אחזקת בניין שוטפת – ניקיון, שמירה, גינון, פינוי אשפה ונייר, הדברה ועוד.  

  • אחזקת מערכות ותשתיות בבניין – הכרות עם המערכות בכל בניין והדרישות המקצועיות לקיום טיפולי תחזוקה ותיקונים ושמירה על תפקוד תקין של המערכות כגון  מעליות, מיזוג אויר, גילוי אש ומתזים, פריצה, כריזה מערכת בקרת מבנה ועוד.

  • טיפול שנתי לגנרטורים.

  • טיפול בתקלות ותיקוני שבר.

  • בקרה לאיכות המתקנים והציוד - עמידה בתקני בטיחות ואיכות הנוגעים לתחום האחזקה והטיפול במערכות.

  • הפעלת מוקד תפעולי - לריכוז וטיפול מהיר ויעיל בתקלות בבניין.

העקרונות המובילים לניהול ואחזקת מבנים בתל אביב

קבוצת רמות, המתמחה בניהול משאבים ואחזקת מבנים פועלת תחת עקרונות חשובים כדי לתת רמה גבוהה של שירות לקוחות:

  • התאמת החבילה לאופי המשרדים או הבניין - ניהול בניין אחד אינו דומה למשנהו. הדרישות משתנות מבניין לבניין וחבילת השירותים מתבססת על דרישות אלה, לדוגמה, אחזקה של בניין משרדים שונה מאחזקה של שטחי מסחר. חבילת השירותים תשתנה בהתאם למס' הקומות, החדרים, מספר המעליות שיש לתחזק, סוגי המערכות שיש בבניין, השטחים הציבוריים שיש לטפל בהם, מידת הגינון הנחוצה ועוד רשימה ארוכה של פרמטרים שישפיעו על בניית חבילת השירותים.

  • אחריות על בטיחות - החברה פועלת ומחויבת לשמור על בטיחות המתקנים הקיימים בבניין, על בטיחותם של העובדים, הדיירים ואורחיהם בתחומי המבנה ועל בטיחותם של העובדים בשירותה. לשם כך היא תנקוט צעדים לבטיחות וגיהות בכל היבטי עבודתה.

  • איכות, יעילות ואפקטיביות - חברת רמות שואפת להעסיק את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר, בעלי הניסיון והידע, כדי שתקלות יתוקנו במהירות ללא הפרעה לדיירי הבניין. החברה מרכזת את עבודתה מול בעלי המקצוע אשר משמשים אותה במספר בניינים אותם היא מנהלת ובכוחה להוזיל את עלויות התפעול.  

  • שמירה על הוראות החוק והנהלים - מכיוון שהחברה מעסיקה עובדים או מתקשרת עם חברות ניקיון ושמירה ומעסיקה עובדים באמצעותן, עליה לדאוג לזכויות שלהם כעובדים, ולמלא אחר הוראות החוק הנוגעים לדיני עבודה וחוקי שכר. 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5