השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

למה חשוב לבצע אחזקת מעליות ומבנים?

ניהול ואחזקת מבנים הוא דבר בעל חשיבות מכרעת, במיוחד בעידן הנוכחי בו לא לכל הדיירים יש את הזמן או את האפשרות לכך. פעולה זו חשובה לא רק ברמה האסתטית אלא גם מבחינה פונקציונלית ובטיחותית. כיום הדיירים אף אינם חייבים לעשות זאת בעצמם הם יכולים לשכור לשם כך חברת ניהול ואחזקת מבנים אשר תעשה זאת במקומם. אילו שירותים החברה מציעה ומהי חשיבותם? כל הפרטים לפניכם. 

תחזוקת ואחזקת מעליות 

בניין ובו מעלית מציע יתרונות רבים לדיירים. אך כדי שניתן יהיה לעשות בה שימוש מיטבי מכל הבחינות, חשוב לשמור על אחזקת מעליות מא' ועד ת'. מדובר בתורה שלמה אשר מעוגנת בחוק וכוללת תקנות והנחיות עליהן יש לשמור. היות וזאת פרוצדורה ישנן חברות אשר מוכנות לקחת על עצמן את עול אחזקה וניהול מבנים ולתאם עבורכם בדיקה אחת לחצי שנה עם בודק מטעם משרד התמ"ת. חברת ניהול מקצועית יודעת אילו פעולות דרושות לאחזקת מעליות מא' ועד ת' ולכן יכולה לחסוך מכם כאב ראש והתעסקות ולהבטיח שהמעלית תהיה כמה שיותר אסתטית, תקנית ובטיחותית. 

ניקיון, תחזוקה, ריקון פחים ועוד 

מלבד שירותי אחזקה ותחזוקה של מעליות חברת ניהול תספק לכם שירותי תחזוקה נוספים וחשובים לא פחות. כולנו יודעים עד כמה זה נעים להגיע לבניין נקי, להריח ניחוח רענן ולהרגיש שהחלל המשותף לכל דיירי הבניין אסתטי, מזמין וייצוגי. בעזרת תחזוקה נכונה ומקצועית כל זה ועוד הם בגדר גבולות האפשר. תחזוקה נאותה של לובי הבניין והשטח סביבו תתרום למידת שביעות רצון גבוהה יותר של כל הדיירים ותשפיע במידה ניכרת על אורח ואיכות החיים. תחזוקה משפיעה על היבטים רבים בחיים ואם נרצה שאיכות החיים תהיה גבוהה יותר יש להשקיע בתחזוקה נאותה ומקצועית. 

שיפור ערך הדירות 

אחזקת מעליות מא' ועד ת', שמירה על ניקיון ועל מתקני הבניין, התייחסות לכל הפרטים הקטנים אשר דורשים התייחסות ושמירה על הבניין בצורה מיטבית, כל אלו ועוד הם משתנים שיכולים להשפיע על ערכו של הנכס שלכם. אז אם האווירה הכללית או שיפור איכות החיים לא שינו את דעתכם, הפן הכלכלי ודאי כן יהיה משמעותי עבורכם. תחזוקה ואחזקת מעליות ומבנים אלו הן פעולות שרק תורמות לערך המוסף של נכסים והופכות את ההשקעה למשתלמת, גם כלכלית. 

ישנן סיבות רבות וטובות לתחזק ולשמר מעליות ומבנים. לכן הקפידו לעשות זאת או לשכור לשם כך חברה מקצועית שתעשה זאת עבורכם.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5