השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

לדאוג למראה של המשרד שלך ע"י חברה לניקיון משרדים

כאשר אנשים מעוניינים לעשות עסקים עם משרד מסוים, הם מצפים שהוא יתנהל באופן מקצועי וישדר זאת בכל הדרכים המקובלות. לכן, כאשר הם יגיעו אל תוך המשרד עצמו, הם יצפו לגלות משרד נקי, מסודר ונעים, אשר העבודה בו מתנהלת במקצועיות רבה. סביר להניח שאם הם ייכנסו אל תוך משרד מבולגן ומלוכלך, יעלו בליבם כמה סימני שאלה בולטים ומרכזיים במיוחד. הרי אם לא מצליחים לשמור על ניקיון המשרד עצמו, כיצד יצליחו לנהל עסקים כראוי?! על כן, חשוב מאוד להקפיד על ניקיון למשרדים בצורה איכותית וטובה.

למה חשוב לשים לב?

כאשר עוסקים בנושא של ניקיון משרדים, יש צורך לשים לב לשני דברים מרכזיים: ניקיון וסדר. בכל הקשור אל ניקיון למשרדים צריך להקפיד על כך שאזורי המשרד יהיו נקיים תמיד: המטבח יהיה נקי ומבהיק, השירותים יהיו נעימים והרצפות יהיו שטופות מדי יום ביומו. ישנם אזורים במשרד אשר אין צורך לבצע בהם ניקיון משרדים יום יומי וניתן להסתפק בשטיפה אחת לכמה ימים, אך לעומת זאת ניקיון משרדים באזורי המטבח והשירותים הוא קריטי ויש לבצע אותו מדי יום ביומו. חשוב לזכור כי שירותים ומטבח אשר לא מבוצע בהם ניקיון משרדים בתכיפות גבוהה עלולים להדיף ריח לא נעים אשר ישפיע על כל חדרי המשרד.

משרד מסודר - משרד רציני

יש אנשים מסודרים ויש אנשים שאינם מסודרים. כל אחד יכול לעשות בביתו כפי שהוא רוצה, אך במשרד חשוב מאוד לשמור על מראה מסודר. אם המשרד לא יהיה מסודר, קרי: דפים מפוזרים, קלסרים ותיקים על הרצפה ובמסדרונות, כלי כתיבה בערימה גדולה וכן הלאה, הרושם שיתקבל הוא שמדובר במשרד מבולגן אשר אינו יודע לעבוד ברצינות. חבל לפספס לקוחות על כזה דבר.

חברה לניקיון משרדים

אף אחד לא מעלה בדעתו שהעובדים במשרד עצמו ידאגו לניקיון של המשרד בנוסף על כל מטלותיהם ותפקידיהם. עסקים רבים בוחרים לשכור את שירותיה של חברה לניקיון משרדים. חברה לניקיון משרדים דואגת, באופן עקרוני, לניקיון בלבד, אך במקרים מסוימים ניתן להסכים על תפקידים נוספים של החברה: עריכת סדר במשרדים, קניית מוצרים והזמנת מלאי וכן הלאה.

תמיד תבחנו את השוק ותבחרו חברת ניהול משאבים שמציעה חבילות ניקיון שונות עבור ניקיון למשרדים על פי גודל המשרד. שכל חבילת ניקיון כוללת ניקיון של כל השולחנות במשרד ניקוי אבק ושטיפת רצפות, ניקוי מטבח המשרד וניקיון יסודי של השירותים, ריקון פחים ועוד, כל זאת בניקיון היומיומי של ניקיון משרדים . בנוסף, מידי שבוע עריכת ניקיון יסודי של המשרד, ומידי חודש ניקיונות מיוחדים נוספים כמו ארונות עליונים, ניקוי דלתות, ניקוי פנימי של ארונות מטבח וכן הלאה. אנו מציעים גם שירות הדברה אחת לשנה, כדי להבטיח לכם משרד נקי ומלכלוך וגם נקי מחרקים. למשרדים פעילים פחות, אנו מציעים חבילות ניקיון מוקטנות שכוללות ניקוי פעם, פעמיים או שלש פעמים בשבוע בלבד.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5