השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

אחזקת מעליות בבנייני משרדים כחלק מאחזקת מבנים

אתם עוברים לגור בקרוב בבניין גדול או לנהל משם את המשרד החדש שלכם?, רב קומות ועם הרבה דירות? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לדעת איך מתנהלים העניינים בבניין שלכם ובהחלט יכול להיות שתחליטו למלא את תפקיד הוועד. אם חשבתם לרגע שגם בבניינים גדולים פשוט מעסיקים אדם שינקה את המדרגות, כדאי שתדעו שזה לא המצב שכן בבניינים כאלה לרוב השירות ניתן על ידי חברת אחזקת מבנים. יש לכך יתרונות רבים כי חברות כאלה לוקחות על עצמן לא רק את ניקיון הלובי אלא גם את האחריות לתחזוקת המבנה כולו מבחוץ ומבפנים. התוצאה יפה ומרהיבה ואין ספק שנעים לחיות בצורה כזאת כך שזה מומלץ בחום גם בבניין החדש שלכם.

תחזוקת המעלית במבנה

 

אם יש אלמנט חשוב ביותר במבנים גדולים עם הרבה קומות זה האלמנט של המעלית. תארו לכם שיום אחד המעלית מפסיקה לעבוד ובעלי המשרדים מקומה 18 פשוט לא יכולים להגיע למשרד. מדובר על עניין מורכב ביותר ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, הייתם מעדיפים להימנע מכך. לכן, במסגרת השירות של אחזקת המבנה, אנחנו מציעים לכם להזמין גם שירותי אחזקת מעליות. שירות כזה כולל לא רק את הניקיון של המעלית בבניין אלא גם את הבדיקות השגרתיות שלהן וגם את הסיוע הדחוף בעת צרה.

מדוע עדיף להשאיר את אחזקת המעלית לחברה מקצועית?

 

כדי להיות בטוחים שהמעלית עובדת בצורה טובה צריך לבדוק אותה, לוודא שהיא פועלת כמו שצריך ושכל החיבורים שלה נכונים. לכן לא כל חשמלאי פשוט יוכל לעשות זאת שכן יש צורך בידע, בניסיון ובהרבה הבנה בתחום הזה. משמעות הדברים היא שממש כפי שאתם מזמינים ניהול ואחזקת מבנים, כך כדאי יהיה גם להזמין שירתי אחזקת מעליות כי אין מקום לקחת סיכונים מיותרים בנושא הזה.

לאיזו חברה כדאי לפנות?

זה לא משנה אם אתם זקוקים לשירותי אחזקת מבנים עבור הבניין שבו אתם גרים או שאתם זקוקים לניהול משאבים עבור הבניין שבו נמצא המשרד שלכם. מה שבטוח זה שכדאי יהיה להפקיד את המשימה הזאת, של אחזקת המבנה ושל אחזקת מעליות, רק בידי הטובים ביותר בתחום. זה אומר שלפני שאתם מחליטים לחתום על חוזה עם חברה כזאת או אחרת כדאי יהיה לבדוק מה אתם יודעים עליה והאם היא מגיעה עם שנים רבות של ניסיון או לא. האם יש מי שימליץ על החברה? האם יש הלקוחות האחרים שלה מרוצים? כמו כן, כדאי מאוד לבדוק מה כלול במחיר והאם השירות נראה לכם מספיק יעיל ומתקדם או לא. אין שום סיבה להפקיד את השירות הזה בידי חברה חובבנית כי בסופו של דבר יש משמעות לידע, לניסיון ולהבנה של אנשי המקצוע שיבואו לתחזק את המבנה ואת המעלית שלכם. כך תוכלו לישון בשקט ולהגיע בכל בוקר למשרד בידיעה שהמבנה נראה מקסים ומזמין מבחינת הלקוחות שיבואו אליכם. 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5