השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

ניהול נכסים מסחריים

נכסים מסחריים, הם שונים ומגוונים, אם משרדי הי טק, מבני תעשייה, חנויות, עסקים משפחתיים ושטחים שונים. על מנת ששטחים מסחריים גדולים ינהלו בצורה נכונה, מה שיגרום גם להצלחת בעלי העסקים או החברות, יש לדאוג לחברה אשר עוסקת עם אחזקת מבנים. יש לנהל הרבה פרטים כגון: משפטיים, כספיים ואנושיים שיש לנהל על בסיס קבוע. כאשר מדובר על אזור מסחרי משותף השייך לשוכרים רבים, אם משירותי ניקיון ועד לשירותי שמירה, תיקוני אינסטלציה, גינון, פינוי אשפה ומערכות אש, מנהל הנכס יהיה חייב להיות מלווה בהרבה אנשי מקצוע ושירות. חברה שמתחזקת מבנים על בסיס קבוע, היא זו שממונה על שמירת השקעת הנדל"ן של בעל הנכס המסחרי בכללותו.

כמובן שהעלויות על אחזקת מבנים, יהיו גלומים בשכירות או כתוספת תשלום של שוכרי המשרדים או החנויות הנמצאות במבנה המסחרי. יש לציין, כי מלבד ההנהלה הפיזית של המבנה זה רק חלק קטן של השירותים הניתנים ע"י חברת ניהול נכסים כגון: גביית שכר דירה, ניהול חכירה, התאמת תקני הבניין לתקנות הבטיחות העירוניים, הבטחת ביטוח מתאים וכן, דיווח פיננסי שוטף לבעל המבנה.  חברת ניהול נכסים ואחזקה והנהלת נכסים מנוסה, תפעל גם כמתווכת בין השוכר למשכיר ואפילו לשפר בצורה משמעותית את ההתקשרות בין שני הצדדים. בדרך זו, כל בעל עסק יוכל לתפעל את העסק שלו בדרך יעילה יותר והחזר ההשקעה שלו באמצעות מעורבות ישירה של חברת ניהול נכסים ואחזקה של המבנה.

השבחה ושמו הטוב של נכס מסחרי - ניהול נכסים ואחזקה

נכס שמתוחזק נכון, שתמיד נראה מטופח, יגרום  לעלות בערכו. על מנת לבחור נכון חברת ניהול נכסים אחזקת מבנים, יש לחפש המלצות, וותק, מוניטין ולברר בנוסף, מי הלקוחות הנמנים עליה, כגון מרכזים מסחריים גדולים כגון קניונים וכמה שנים ברציפות החברה מתחזקת את המבנים. הקריטריונים הללו מכריעים בבחירה נכונה של חברה שתתחזק לכם שטחים מסחריים, מה שיתרום אף להצלחה ויוקרה של כל משרד,  בית עסק או חנות.יש מלציין כי ניהול ואחזקה של מבנים מסחריים, דורש המון מחשבה ותכנון  אין להתנהל בצורה של "כיבוי שריפות" , מה שיעיד  על חוסר מקצועיות.

 יש לעבוד על פי תכנון מסודר לניהול נכסים הנכון של השטחים המסחריים או בנייני המשרדים. חברה מקצועית לתחזוקה של שטחים מסחריים, תקבע לוחות זמנים לשגרה בתחזוקה ובקרה וכן, יישום של תכנית התייעלות, בכדי להפחית מתוצאות התחזוקה. ראשית יש לנתח את הנכס ואז להכין תכנית של תכנון נכון לגבי מערך התחזוקה השוטפת שלו.

חברת ניהול נכסים - תחזוקת מבנים מסחריים

אם כבר אתם חושבים על ניהול נכסים נכון וכן אחזקת מבנים מסחריים, יש לבחור בחברה שהיא וותיקה ומנהלת נכסים מסחריים מזה שנים. חברת ניהול הנכסים רמות הינה חברה ידועה, הפועלת מזה 20 שנה בתחום ניהול נכסים, החל ממתחמי משרדים, פארק הי טק ומרכזי קניות גדולים. קבוצת רמות, פועלת באתרים מרכזיים מול החברות המרכזיות במשק, אם בתחום היזמות ואם בתחום הפיננסי  גם מול משרדים ממשלתיים וחברות. בין שירותי האחזקה של רמות נכללים:

  • תכנית בקרת איכות ותוכנית שנתית לביצוע בדיקת איכות למערכת ציוד ומתקנים
  • הכנת תקציבים שנתיים מפורטים
  • טיפול מונע ושוטף במערכות ותשתית במתחם
  • אחזקה חזותית
  • הפעלת מערך שירותי משק כגון: ניקיון, גינון, אחזקה שוטפת של מערכות אנרגיה ומיזוג אוויר, תאורה  מעליות ועוד.
  • טיפול בנושא בטיחות

חברת ניהול נכסים וכן שירותי אחזקת מבנים מסחריים, הינו האמצעי החשוב ביותר להמלחה של נכס מסחרי ומרכז עסקים ולכן חשוב לבחור בחברה מקצועית וותיקה המעניקה את כל מטריית השירותים וידועה כחברה איכותית ומצליחה ברמה אחת מעל כולם.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5