השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

תחזוקת מבנה מעלה את ערך המשרד

תחזוקה נאותה של מבנה מסייעת לא רק לשמירה על איכותו ובטיחותו. היא מעניקה לדיירים תחושה כי תחזוקה שוטפת של המבנה היא חלק בלתי נפרד מאיכות חייהם. היא חלק מהותי מתרבות הדיור במובן הרחב של המושג. כאשר משרד מצוי בבניין דירות- תחזוקת הבניין כולו מהווה חלק בלתי נפרד מתחזוקת המשרד שבו.

משרד המצוי בבניין שמתוחזק ומנוהל על ידי חברת תחזוקה וניהול פרוייקטים, המספקת שירות בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים (ואף עובדת בהתאם לתקן ISO 9001:2008  לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים) הוא משרד, אשר אם וכאשר יימכר או יושכר הוא יוצע כנס מושבח וכתוצאה מכך – נכס משובח.

היתרון החשוב והמהותי בשירות תחזוקה שמסופק על ידי חברה מקצועית, מנוסה, מאומנת ומיומנת בתחום, הוא בסל השירותים המלא, הכולל, בין השאר, תחזוקה רציפה ושוטפת של מכלול התשתיות והמערכות בו כגון: מיזוג אוויר, חשמל, תאורה, בטיחות אש. כל מלאכת התחזוקה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע ייעודים לטיפול ותחזוקה בכל תחום.

 היתרון היחסי של חברת תחזוקה – ניהול ותפעול של מתחמי משרדים

חברת ניהול ותחזוקה המנוסה בניהול, בתחזוקה ובתפעול מערכות גדולות ומבנים עצומים מציעה מוטת שליטה, פיקוח ובקרה מלאים במשך כל תהליך העבודה, לרבות מערכת משומנת של גיבויים בכל תחום נדרש הקשור לנכס.

איגוד משאבים וניצול מרבי ומיטבי שלהם מאפשר מתן מענה למתחמי משרדים רב שימושיים ורב תכליתיים. שירותי אחזקה המסופקים בתוך מעטפת ניהולית כוללת מאפשרת ללקוחות ליהנות גם ואולי בעיקר משירותי ניקיון מתקדמים, שבמסגרתם מתבצעת פעולת הניקוי כאשר כל חלק במשרד וכל רהיט, ציוד או אביזר בו מנוקים עם חומר הניקיון המיוחד והייעודי להם.

 ייעוץ שחוסך זמן וכסף

הערך המוסף של שירותי תחזוקה מיטביים שמספקת חברה מקצועית המעסיקה מאות עובדים הוא בנגישות ובזמינות של שירות ייעוץ, המאפשר ללקוח לחסוך זמן וכסף מעצם שכירת השירות מחברה המאגמת את כל משאבי הידע ומשאביה הפיזיים והאנושיים תחת קורת גג אחת. הייעוץ מאפשר לתכנן את המשרד- או לשכלל ולייעל את הפעילות במשרד קיים- תוך מקסום ומיצוי ההתייעלות והחיסכון בתחום האנרגיה והקצאה מיטבית של תקציבים לניהול ולתחזוקה.

אף שמקובל להניח כי "אין הנחתום מעיד על עיסתו" -בנושא זה, אין נאמנה מעדותו: כחברה העוסקת מזה שנים בתיווך משרדים ונכסי יוקרה בניהול בניהול ובתחזוקה של פארקים טכנולוגים, משרדים, שטחי מסחר, וחניונים, אנחנו מאמינים ומשוכנעים מספיק כדי להגיד, בכל הצניעות הראויה והמתחייבת, כי תחזוקת מבנה המתבצעת על ידי הטובים באנשי המקצוע בתחום התחזוקה, וכאלה הם העובדים שלנו, מעלה את ערך המשרד ומשביחה אותו מכל בחינה.

בשורה התחתונה: תחזוקה מבנה מיטבית לא רק מעלה את ערך המשרד ומשביחה את שוויו אלא משפרת ומשדרגת את סביבת העבודה ובתוך כך משפרת את איכות החיים של העובדים, השוהים במשרד במשך שעות רבות.

 

המאמר באדיבות אילתם - תיווך משרדים ונכסי יוקרה | israel luxury real estate

אחזקת מבנים

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5