השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

שירותי אחזקת מבנים והפעם: איך בוחרים אינסטלטור מומלץ?

תמיד שאנחנו צריכים לבחור בעל מקצוע, בכל תחום עיסוק שהוא, ישנם מספר פרמטרים שחשוב לנו מאוד להסתכל עליהם, כיוון שאלו יוכלו לעזור לנו לבחור את בעל המקצוע הנכון עבורנו. בחירה לא נכונה של בעל מקצוע, יכולה להיות מתסכלת מאוד לתקופה ארוכה מאוד.

 

אם לצורך העניין גיליתם נזילת מים בביתכם וחיפשתם אינסטלטור מומלץ בפייסבוק - קיבלתם עשרות המלצות לא בדיוק אמיתיות, אלא יותר חברים של אותו נותן שירות, ולאחר שביצע את העבודה גיליתם שעדיין קיימת נזילה - שברתם את הריצוף, החלפתם צנרת, התקנתם ריצוף מחדש והנזילה עדיין קיימת(!)

תחשבו כמה מסתכל זה יכול להיות.

 

בדיוק בשביל זה החלטנו לעשות לכם סדר בבחירת אינסטלטור מומלץ

יצאת צדיק

התוכנית יצאת צדיק נותנת במה לצדיקים אמיתיים לאחר בדיקה אמיתית בשטח, וכן נותנת גם את הפרסום השלילי לנותני השירות הפחות צדיקים.

איך זה עובד? התוכנית מייצרת בעיה פשוטה לרוב, ומזמינה נותני שירות רבים לפתור את התקלה. אלו שפתרו את התקלה, היו אמינים ומקצועיים וגם ביקשו מחיר הוגן קיבלו את המדליה.

אז אם נתקלתם בנותן שירות שממש התחברתם אליו וגם קיבל מדליה, הזמינו אותו. הבעיה כאן היא לרוב הזמינות של אותם צדיקים בשל ביקוש גבוה.

אחת הבעיות בשיטה זו לבחירת נותן שירות היא שהבדיקות לא נעשו בכל איזורי הארץ והם ממוקדים באזורים ספציפיים וכן לא מכילים את כל נותני השירות האפשריים.

 

פייסבוק

אחת הדרכים הקלות והמהירות לאיתור בעל מקצוע הוא פשוט לרשום פוסט בפייסבוק. "אני מחפש (שם התפקיד אותו אני מחפש)" ומיד מקבלים עשרות או מאות תגובות של נותני שירות אופציונליים. זה יכול להיות בוול הפרטי שלכם או בקבוצות רלוונטיות כמו קבוצת פייסבוק של העיר בה אתם גרים.

הבעיה העיקרית בשיטה זו היא שהמלצות נעשות שם על סמך הכרויות ולא על סמך ניסיון אישי ולכן לא ניתן לדעת האם אותו נותן שירות באמת מומלץ  או לא.

 

אתרים מקצועיים

אתרים רבים הוקמו במטרה לסייע בבחירת בעל מקצוע ורובם פועלים בשיטת הדירוגים על סמך מספר קריטריונים כגון מחיר, יחס, שירות, זמינות וכדומה.

ניתן לומר בצורה חד משמעית שזו השיטה הטובה והמומלצת ביותר לבחירת בעל מקצוע שכן כל ההמלצות צריכות לעבור אימות כחלק מתהליך פרסום ביקורת באתר.

 

גוגל

המושיע האמיתי שלנו במצבים רבים. גם במקרה של חיפוש בעל מקצוע ניתן להיעזר בגוגל על ידי הקלדת שם המקצוע אותו אתם מחפשים (לדוגמה אינסטלטור בתל אביב). תוכלו לקבל אתרים רבים ותוצאות בגוגל מפות עם דירוגים וכוכבים ומדובר בשיטה מהירה מאוד למציאת בעל מקצוע.

החסרונות בשיטה זו היא שהביקורות לא דורשות אימות מסוים וכל אחד יכול להמליץ על כל אחד. ובגוגל נוכל להגיע לאתרים של נותנים שירות פחות טובים אך עם קידום (ממומן או אורגני) מעולה.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5