השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

שירותי אחזקת מבנים

שירותי אחזקת מבנים כוללים מגוון רחב של שירותים, בדיקות, פעולות שוטפות ותקופתיות, פעולות מנע ועוד. על מנת להצליח לכסות את כל הדרוש חייבים להתנהל בצורה מסודרת ואחראית, שתמנע ככל האפשר תקלות או בעיות במבנה.

בעוד מבנים מסוימים דורשים תחזוקה יומיומית, מבנים אחרים דורשים תחזוקה פעמיים או 3 בשבוע. כמו כן, יש מבנים גדולים, שמצריכים יותר עבודות תשתית ותיקונים לעומת אחרים, ועל מנת להיות מסודרים, אנו בחברת רמות מנהלים צ'ק ליסט מפורט לכל נכס. בין אם מדובר באחזקת מבנה מגורים, אחזקת משרדים או כל מבנה אחר, אנו דואגים לנהל רישום מסודר של כל השירותים הנחוצים לצד אנשי המקצוע שאחראים לעבודות במבנה, זמני ומועדי העבודה וכו'.

רשימת בדיקות תקופתיות

בדיקות תקופתיות לצורך אחזקת מבנים נחוצים במינונים שונים בנכסים שונים. ניהול מעקב וביצוע בדיקות תקופתיות לכלל הנכסים מסייעים לנו לטפל בכל המבנים יחד מבלי שפספסנו שום נכס. כך אנו מבטיחים ללקוחותינו עקביות ומאפשרים להם להיות רגועים. הידיעה שהגנרטור, המעלית ולוח שעוני החשמל נבדקים באופן תדיר בפרקי זמן קבועים לאורך השנה מעניקה לבעלי הנכסים את הביטחון בידיעה שהם בידיים טובות ומעלימים את החשש מאסון, שעלול להתרחש בנכס עקב תחזוקה לקויה.

עבודות בנייה ותחזוקת מבנה

הגגות, הקירות החיצוניים של הנכס ועבודות הבנייה שבוצעו בו נשחקים עם הזמן. קרמיקה עלולה להתרופף, קירות עשויים להתקלף וגם הצנרת עלולה להישחק. פעולות תחזוקה שוטפות ושימת לב לפרטים תוך ביצוע בדיקות תקופתיות על ידי אנשי המקצוע שעובדים אתנו מעניקיפם לנו, לבעלי הנכסים ולשוכרים שקט נפשי, כי תמיד עדיף להקדים תרופה למכה, זה גם חוסך עלויות גבוהות וגם מצריך פחות טרחה בעבור ניהול משאבים.

דלתות, שערים, חלונות ופתחים אחרים

בהתאם לחומרים שמהם הם בנויים, לדלתות וחלונות עמידות שונה ולא ניתן להחליפם לעתים קרובות, אך חלקים קטנים כמו צירים, מנעולים וידיות יכולים להישחק מהר יותר, וכן אנו נכנסים לתמונה, עם תחזוקה מונעת ומתקנת לפי הצורך.

תאורה

למרות שהתאורה מבשרת לנו תמיד כשמשהו אינו תקין, לחברת שמעניקה שירותי אחזקת מבנים זה אף פעם לא מספיק, ולכן אף פעם אנחנו לא מחכים שהפגמים יגיעו, אלא מכניסים את בדיקת גופי התאורה ומערכת התאורה לרשימת הבדיקות התקופתיות שלנו.

אינסטלציה

לא כל כך קל להבחין בפגמים באינסטלציה עד שהם מתרחשים, אך אם ברשות בעל הנכס רשימת בדיקה עם הנחיות להחלפת ציוד, כמו החלפת שסתום לדוגמה, אנחנו בהחלט מסוגלים להימנע מבעיות (בהתאם למערכת הקיימת ואורח חייה). תחזוקת מערכות ההשקיה נעשית לעתים כחלק מפעילות האינסטלציה, אך היא יכולה לכלול גם בדיקות נוספות שנעשות על ידי מומחים.

ציוד כיבוי

בדיקת ציוד לבטיחות כיבוי אש נדרשת על פי חוק, ולכן גם היא מופיעה בצ'ק ליסט הקדוש שלנו. אי עמידה בדרישות עלולה לגרור קנסות, ואנו כמובן רוצים להימנע מכך. לכן, אנו דואגים לבצע את כל הבדיקות והפעולות הנחוצות, החל מתיקון מטפי כיבוי אחת לשנה ועד לבדיקת הספרינקלרים במבנה.

מערכות חימום וקירור

ניקוי המזגנים וטיפול בהם הנם הכרחיים, במיוחד במזג האוויר הישראלי. עם תחילת עונת הקיץ אנו מוודאים שכל מערכות המיזוג פועלות כשורה, ודואגים לתקן כל תקלה בהקדם לנוחות השוכרים ודרי המבנה.

מערכות בקרה ושליטה

מערכות נוספות שמצריכות בדיקה ותחזוקה כוללות את מערכת המצלמות, מערכת האבטחה, מערכת האזעקה וכו'. על מנת להבטיח את בטחון השוהים במבנה אנו מקפידים לבדוק גם את המערכות הללו ודואגים לטפל ולהתריע עם כל זיהוי תקלה.

שירותי אחזקת מבנים- סטנדרט השירות שמחייב אותנו להיות הטובים ביותר

קבוצת רמות בעלת וותק וניסיון בענף אחזקת המבנים. ניסיוננו רב השנים לימד אותנו מהן נקודות החולשה של כל נכס, ולמה חשוב להתייחס מבעוד מועד. אנו פועלים במרץ לתיקון כל תקלה ודואגים לעבוד רק עם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי שם בתחומם. כל עוד הנכס שלכם בידיים שלנו, אנו מבטיחים לשמור לכם עליו ולתת את השירות הטוב ביותר, כי סטנדרט השירות שלנו מחייב אותנו להיות בכמה רמות מעל כולם.


 

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5