השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

שירותי שיפוצים עבור חברת אחזקה

אחזקת בניין מהווה כאב ראש עבור הרבה מאוד דיירים שהתנדבו להיות ועד הבית או דיירים שהחליטו לנסות ולהיות אחראיים על אחד מתחומי האחריות שבאחזקת בניין. בגדול זו משימה אפשרית, אבל היא כנראה תגזול מכם הרבה מאוד זמן וכן גם ברוב המקרים יותר כסף. בדיוק בשביל זה ישנן חברות אחזקה מנוסות שזו העבודה שלהם – להקל עליכם. בנוסף, אחרי כל כך הרבה זמן בתחום אתם יכולים להיות בטוחים שהם מכירים את אנשי המקצוע הטובים והזולים ביותר בשוק. 

מתי נצטרך שירותי שיפוצים לבניין?

חברת האחזקה של הבניין אחראית על הרבה תחומים כמו ניקיון הבניין, סידור הגינה וכן גם שירותי שיפוצים עבור הבניין. אך איך נדע מתי נצטרך את שירותי השיפוצים? ישנם מצבים שנהיה מחויבים בשיפוץ הבניין או חלק מסוים ממנו, וישנם מצבים ששיפוץ הבניין ייחשב לשדרוג שכדאי לעשות. 

אלו הסיבות על פיהן נעדיף (ולא נחויב) לשפץ את הבניין:

-שיפוץ למטרות כלכליות והעלאת ערך הדירות בעתיד, הרבה מאוד בעלי דירות יעדיפו להתמודד עם עלויות השיפוץ וכך יעלו את ערך הדירה שלהם.

-שיפוץ לצורכי תחזוקה שוטפת וכדי להימנע משיפוצים משמעותיים ויקרים מאוד בעתיד.

-שיפוץ על פי הסכמת כל הדיירים (או לפחות רובם), למטרות אחרות על פי רצון משותף של הדיירים.

אלו הסיבות על פיהן נהיה חייבים לשפץ את הבניין:

-שיפוץ במקרה של סכנה בטיחותית שעלתה מבדיקות הבניין.

-שיפוץ למטרת שימור מצב הרכוש המשותף כפי שהיה בגמר הבניה.

כמה עולה למצוא קבלני שיפוצים?

ראשית, לפני שמדברים על מחירים, שיפוץ בניין זהו עניין חשוב הטומן בחובו אחריות רבה על חייהם של הרבה מאוד אנשים (אם דיירים, אם מבקרים ואם עוברי אורח ההולכים תחת ולצידי הבניין). עבור הליך מורכב כמו זה, החשיבות של מקצועיות החברה שתעניק את שירותי השיפוצים צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. הרי בסופו של יום רק קבלני שיפוצים מומלצים יוכלו להעניק לבניין שלכם את השיפוץ האסתטי ביותר מבחוץ וכמובן בטוח ויציב מבפנים. וודאו שאתם בוחרים בקבלן שיפוצים מנוסה, מומלץ על פי רוב ומקצועי מבלי להתפשר לרגע.

עכשיו, אחרי שהבנו שלאיכות חשיבות רבה ביותר, נוכל להתחיל ולבדוק את המחירים המקובלים בשוק. שימו לב שקודם אנחנו מוודאים מקצועיות ורק אחר כך מקבלי הצעת מחיר להשוואה.

מחירי השיפוצים והבנייה בישראל נמצאים בשינוי מתמיד ולכן חשוב לוודא שהמחירון מעודכן על מנת להימנע מהפתעות מיותרות ולקבל תמונה מדויקת לגבי המחירים בתחום. 

בנוסף, שימו לב תמיד למחירים נלווים אשר עלולים להצטרף ושאלו את כל השאלות החשובות.

מוגש באדיבות מאסטרים בשיפוצים – לפרטים היכנסו לאתר https://mrenovations.co.il/

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5