השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

שירותיה של חברה לאחזקת מבנים

בנייני מגורים, בנייני משרדים, או כל מבנה אחר זקוקים לשירותי אחזקת מבנים לצורך טיפול בעניינים השוטפים, מהניקיון ועד התחזוקה. בעבר בנייני מגורים הסתמכו על ועד הבית, אך האמת שמדובר בדבר מורכב הדורש תשומת לב רבה וידע מקצועי, לכן היום, גם בנייני מגורים, כמו גם מבנים מסחריים מעדיפים להיעזר בשירותיה של חברה לאחזקת מבנים על מנת לטפל בכל העניינים הללו בצורה מקצועית.

 

המונח אחזקת מבנים הוא מונח די רחב המתייחס לאספקטים רבים של ניהול המבנה. לפני שנפרט על השירותים שתוכלו לקבל אצל חברה לאחזקת מבנים, חשוב לציין שלא לכל מבנה יש את אותם הצרכים. לכל מבנה יש את הצרכים הייחודיים שלו והשירותים שלהם הוא נזקק, לכן יש צורך בפתרון בתפירה אישית.

 

השירותים של חברה לאחזקת מבנים כוללים:

 

שירותי ניקיון - חברה לאחזקת מבנים תטפל בכל שירותי הניקיון של הבניין, בין אם זה בניין מגורים או בניין משרדים.  זה כולל ניקוי הריצוף, המעליות, חדרי המדרגות, השירותים וכל מה שיש בבניין. אין מדובר אך ורק בניקיון אלא גם עבודות הכוללות חיטוי לצורך שמירה על היגיינה ובריאות הציבור.

 

תחזוקה מונעת - תחזוקה מונעת היא אחד המושגים החשובים ביותר בתחום אחזקת מבנים. תחזוקה מונעת של המערכות השונות בבניין מונעת תקלות ומאפשרת זיהוי תקלות בזמן. החברה בונה תכנית עבודה לטיפולים תקופתיים בהתאם לצרכים הייחודיים של המבנה.

 

טיפול במאגרי מים - החברה מטפלת במאגרי המים של הבניין תוך כדי ביצוע פעולות ניקוי וחיטוי מאגרי המים, בהתאם לצורך ולנהלים ותוך כדי ניטור מקצועי של איכות המים.

 

שירותי גינון - החברה תטפל בכל צרכי הגינון של המבנה. אלו יכולות להיות גינות חוץ, גינות פנים, עציצים. כל המבנה שלכם תמיד ייהנה מגינות מטופחות וסביבה נעימה.

 

ביצוע הדברה - החברה תבצע פעולות הדברה נגד מזיקים בהתאם לצורך ותוך כדי דגש על פעולות מניעה והקפדה על נהלי המשרד לאיכות הסביבה. בין היתר יבצעו הדברה של חרקים, נחשים, וגם שירותי הרחקת יונים בהתאם לדרישות ולצורך שייראה לנכון.

 

תיקון בעיות מיזוג אוויר - חברה לאחזקת מבנים מעניקה את כל שירותי התחזוקה וזה כולל גם תיקון תקלות במערכות מיזוג האוויר של המבנה. במידת הצורך יישלח טכנאי מזגנים למערכת המרכזית של הבניין, במידה ויש כזו, או עבור אזורים משותפים.

 

תיקון תקלות - בכל סוג של מבנה, פרטי או מסחרי תמיד עלולות להתגלות בעיות הדורשות פתרון מיידי. חברה לאחזקת מבנים תטפל כל בעיה בחשמל, באינסטלציה, תשתיות התקשורת או כל בעיית תחזוקה אשר תתעורר.

 

אלו הם עיקרי השירותים, אך ישנו תמיד מענה לכל צורך. השירותים כולם ניתנים בהתנהלות שקופה עם הלקוח ובעזרת מערכות תחזוקה ממוחשבות המאפשרות ללקוח לעקוב בזמן אמת.

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5