השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

שימוש בתוכנה לניהול ואחזקת מבנים

שימוש בתכנה לחברות ניהול מאפשרת למנהלים להיות יותר יעילים בביצוע פונקציות ניהוליות שונות ולספק מידע חשוב על הנכסים המנוהלים. באמצעות תוכנה ניתן לקבל מידע הנוגע לנושאים כמו תשלומים וגבייה, ניהול אחזקה ותחזוקה, ספקים ונותני שירותים ובנוסף, לקבל נתונים על הנכס בזמן אמת ולנהל את קשרי הלקוחות טוב יותר.

מדוע להשתמש בתכנה לחברות ניהול?

לתכנות מתקדמות של ניהול ואחזקת מבנים יש המון תכונות יעילות שיכולות להקל במידה רבה על ניהול נכסים. ניתן לתכנת את יישומי התוכנה לאסוף נתונים באופן אוטומטי או להזין נתונים באופן ידני וכתוצאה מכך לנתח את אותם הנתונים בכדי לספק מידע בזמן אמת על ביצועיו ומצבו של הבניין בכל עת. באמצעות תכנה לגביית ועד בית אפשר לגבות תשלומים בזמן, לשפר את התקשורת עם הדיירים וספקי השירותים, לתזמן עבודות תחזוקה ולהגיב במהירות וביעילות לקריאות ופניות.

מה היתרונות של תכנת ניהול?

תכנה לניהול מבנים כוללת ממשקים חכמים, לצד פונקציות ניהול אוטומטיות מתקדמות שתואמות ליישומים חיצוניים שונים, כמו אפליקציה לדיירים לדוגמה. השימוש בהן מציע את היתרונות הבאים:

ניהול שירותים וקבלנים

ניתן להשתמש בתכנה לניהול מבנים כדי לפקח ולתזמן שירותי אחזקת מבנים אשר מסופקים על ידי נותני שירותים חיצוניים. אפשר לפתוח קריאות שירות על מנת לטפל בתקלות, לשתף בעלי מקצוע במשימות האחזקה, לתעד ולהפיק דוחות ועוד.

עמידה בתקנים

על בניינים לעמוד בתקנים ספציפיים. ישנם גופי פיקוח שמבצעים בדיקות אקראיות ותקופתיות כדי להבטיח שהמבנה תואם את דרישות הרגולציה. שימוש בתוכנה יכול לעזור להבטיח שתהיה תאימות לתקנות, קל וחומר להפיק דוחות שמפרטים את התחזוקה שבוצעה במבנה ביתר קלות.

ניהול קשרי לקוחות

באמצעות תוכנה ניתן יהיה לטפל באופן יעיל יותר בפניות הדיירים, לשלוח הודעות והתראות לדיירים על נושאים רלוונטיים בזמן אמת ולהשתמש באפליקציה ייעודית לדיירים כדי להגיב לפניות שלהם בצורה מהירה וזמינה יותר.

מערכת גבייה מתקדמת

שימוש בתוכנה מאפשר גם לנהל את מערך הגבייה טוב יותר. לסלוק כרטיסי אשראי ישירות מהמערכת, לשלוח בקשות תשלום, להפקיד שיקים באופן דיגיטלי, לשלוח אישורי תשלום במייל וכדומה.

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5