השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

עיצוב פנים בבנייני משרדים

עיצוב פנים הוא אחד התחומים החשובים ביותר לאיכות חיים גבוהה. יכול להיות שאתם לא מעריכים מספיק את המשימה החשובה הזו אך למעשה עיצוב נעים לעין יהיה גם עיצוב נעים לנפש ויקרין אנרגיות חיוביות, ולא משנה אם זה במשרד או בבית. כיצד חברת ניהול מבנים נכנסת לתמונה?

מי היא חברה לניהול ואחזקת בנייני משרדים?

חברת ניהול ואחזקת מבנים היא למעשה חברת אחזקות גדולה שדואגת לכל ענייני הבניין, מכל הבחינות. מדוע יש צורך בחברה כזו? בראש ובראשונה כי יש חוק שקובע שבניינים ממספר קומות מסוימים חייבים להיעזר בחברה כזו למען הסדר הטוב ושמירה על נהלי בטיחות וסטנדרט בסיסי, אל אם נביט על הצד הלוגי של העניין הרי שחברה כזו מנהלת טוב יותר את אורח חייהם של השוהים במבנה. בין אם מדובר בדיירים או במשרדים רבים, חברה כזו תדאג לכל מה שהבניין צריך מ-א' ועד ת'.  למרות שחבה זו הינה חברת אחזקות היא יכולה לדאוג למספר שירותים חשובים.

שירותי ניקיון ושירותי אחזקה

  • שירותי ניקיון הם אולי השירותים הכי בסיסיים שיש וכל בניין שרוצה לדאוג לאיכות חיים בסיסית צריך לדאוג להם. כאשר מי שמנהל את הבניין היא חברת אחזקות וניהול מבנים היא גם תדאג לעניינים הללו. לעתים היא תעבוד עם חברות ניקיון כקבלנים ולעתים היא תשתמש בצוות הניקיון שעומד לרשותה, במידה ויש לה. יש חברות גדולות שיכולות לדאוג לניקיון בעצמן כיוון שהן מנהלות ומתחזקות בניינים רבים בישראל בפריסה ארצית.
  • כמו כן, השירות לא נגמר רק בניקיון אלא בשירותי אחזקה מקיפים שכוללים גם תיקונים במידת הצורך לכל המערכות ממים ועד חשמל וגז, הדברות מזיקים בכל שנה, בדיקות תקינות למעלית ותחזוקה שוטפת ואפילו החלפת נורות, אריחים, פרקט או דקים לפי הצורך.

שירותי שמירה וגביית כספים

חברה לניהול מבנים חייבת לדאוג גם לשירותי שמירה. שירותים אלו אינם נפוצים במגזר הפרטי אלא אם מדובר על בניין גדול מאוד אם כי בבנייני משרדים החשיבות של שירותי שמירה הרבה יותר גבוהה. ניהול מבני משרדים באופן כלל דורש דגשים רבים יותר ושונים מאשר ניהול מבני מגורים גם בענייני גבייה, שהם חשובים במיוחד לניהול השוטף של המקום.

עיצוב פנים ושיפוצים במידת הצורך

עיצוב משרדים היא אחת מהמשימות הכי חשובות שיש, עמה התחלנו ועמה גם נסיים. עיצוב פנים למשרד הוא אחד הפרמטרים החשובים כדי להשרות עליו אווירה יוקרתית שיכולה למכור יותר, להיות מרשימה יותר בפני משקיעים או שותפים וכמובן בעיני העובדים. חברה לניהול מבני משרדים יכולה לעזור גם בעיצוב פנים למשרדים כאשר יש ברשותה את כל הכלים לבחור את המעצבים המקצועיים ביותר וכמובן לדאוג לכל מה שקשור לשיפוצים, אספקת החומרים, השגת האישורים לשינויים במשרד וכמובן יישום שלהם בפועל בקלות רבה כיוון שהיא זו שמנהל את הבניין כולו בתיאום מלא.

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5