השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

ניקיון ותחזוקת משרדים – מה צריך לדעת על זה?

המשרד שלך, הוא הפנים של העסק שלך - זה לא משנה אם מדובר בעסק קטן או עסק גדול, עסק שמקבל קהל או עסק לא מקבל קהל ומגיעים אליו רק עובדי החברה וגם במצבים בהם אין עובדים ורק את או אתה מגיעים למשרד מידי יום על מנת לנתק את עצמכם מהרעש בבית ולפנות לעצמכם זמן לעבוד, אתם חייבים להחזיק חברת ניקיון מקצועית שתשמר את הסביבה הנעימה והכיפית במשרד ותשפר את התדמית שלו.

 

חברת ניקיון תספק עבורכם שירותי אחזקה ותחזוקה מקצועיים ואיכותיים, מה שיהפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר ותעלה באופן ישיר את איכות המקום.

היתרון השני הוא שהעובדים שלכם לא יצטרכו להתעסק בתחזוקה ובניקיון המשרד והם יוכלו לפנות את עצמם ולהתעסק נטו במטרה לשמה הם גוייסו לחברה.

 

תחומי התמחות לחברות ניקיון

בשונה מבעבר, חברות ניקיון היו מתעסקות ומתמחות בנושא אחד, ניתן היום לראות כי חברות ניקיון רבות מספקות מספר רחב של שירותים ולא תמיד קשורים באופן ישיר לניקיון - שירותים כמו הדברה ואחזקה נכנסו ללקסיקון של חברות אלו והוסיפו למאגר השירותים שתוכלו לקבל מחברת הניקיון שלכם.

האמת? זה ממש נוח לקבל את כל השירותים הללו במקום אחד.

 

אילו שירותים תוכלו לקבל מחברת הניקיון שלכם?

השירותים עם כמובן רחבים ומקיפים וכוללים מספר רחב של שירותים שתוכלו לקבל. בכל חברה היצע השירותים יכול להשתנות אבל רוב חברות הניקיון מספקות בצורה מקיפה את השירותים הבאים:

  • ניקיון משרדים כללי
  • שירותי הדברה
  • ניקוי שטיחים מקיר לקיר
  • ניקוי ספות
  • ניקוי מזרונים (בעסקים בהם יש מזרוני שינה לעובדי החברה)
  • ועוד.

מה נהוג בהקשר לחברות ניקיון?

בנושא השאלה הזאת השאלה כמובן מתקשרת לסוג העסק והאופי שלו. אם מדובר בעסק של אדם אחד, היושב במשרד קטן, מן הסתם אין צורך לקבל שירותי ניקיון ברמה היומית ובמצבים האלה נוכל להסתפק בניקיון ברמה השבועית או הדו שבועית.

במצבים בהם החברה מונה מספר גדול של עובדים, שאוכלים שותים ומטיילים ברחבי החברה, נצטרך להזמין חברת ניקיון שתגיע לנקות ברמה היומית ובמצבים קיצוניים של כמות עובדים ענקית ייתכן ונצטרך חברת ניקיון ברמה השעתית לאורך כל שעות העבודה לטיפול בניקוי הכללי, ניקוי השירותים והמבטח של העובדים החברה ועוד.

 

למה חשוב לשים לב?

שימו לב שמטאטא חדש תמיד מטאטא טוב יותר ולכן חשוב מאוד לשים לב להמשכיות ברמת העבודה ובאיכות העבודה שמספקת לכם חברות הניקיון שלכם. אם אתם רואים ונהנים מאיכות גבוהה של ניקיון אין סיבה שלא תמשיכו לקבל את העבודה הטובה הזאת גם לאורך המשך הדרך.

 

לסיום, חברת ניקיון ואחזקה תשפר ותסייע לכם בשמירה על הניקיון והאווירה הטובה במשרד ולכן חשוב מאוד לבחור בחברה טובה ואיכותית שתלווה אותכם ותסייע לכם בכל הקשר לניקיון המשרד שלכם.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5