השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

ניהול ואחזקת מבנים לאחר עבודות שיפוצים

עבודות שיפוצים נעשות אצלי לקוחות פרטיים ואצל לקוחות הגרים בבנייני מגורים משותפים. אין ספק שכל עבודת שיפוצים, מטרתה לשנות ולשדרג את המבנה, מבחינה חיצונית, פנימית או גם וגם. השדרוג מבטיח לנו בית שכיף לשוב אליו יום יום לאחר שאנו מסיימים את העבודה.

עבודות שיפוצים לבעלי נכסים

אם בחרתם לבצע עבודת שיפוצים לנכס שנמצא בבעלותכם או לנכס בו אתם מתגוררים עם המשפחה שלכם, דעו שעליכם קודם לבצע סקר שוק. מה הכוונה? יש לקבל הצעות מחיר מלפחות שלושה קבלני שיפוצים. זה יכול להיות קבלן שיפוצים בחיפה, בתל אביב או בעיר מגוריכם. העדיפות היא לבחור בקבלן שנמצא באזור בו אתם מתגוררים. כך ההתנהלות מול תהיה קל ופשוטה ובמידת הצורך, הוא יוכל להגיע לנכס באופן מיידי.

וודאו שההצעה מתארת את השיפוץ עצמו וכמו כן כוללת את עלות העבודה, החומרים, הפועלים וכו'. בנוסף, בהצעה גם יופיע מועד סיום עבודות השיפוצים, שהקבלן מחויב אליו. לאחר שביצעתם שקלול לכל הנתונים ובדקתם גם המלצות וניסיון על קבלן השיפוצים,  אז תוכלו לבחור בראש שקט קבלן שיבצע את העבודה.

בזכות שיפוץ מקצועי ואיכותי, אתם תזכו להשביח את התשואה שאתם יכולים לקבל על הנכס שלכם, במידה ותבחרו למכור אותו בהמשך. מעבר לכך, גם אם תבחרו להשכיר אותו, אתם תוכלו להעלות את דמי השכירות. בגלל היתרונות האלה, לא מעט אנשים בוחרים לבצע עבודות שיפוץ לנכס.

ניקוי הבית או המבנה לאחר עבודות השיפוצים

כפי שהוזכר לעיל, אמנם עבודות שיפוצים יכולות להביא לתוצאות טובות, מה שכן הן עשויות לעשות לא מעט בלאגן בנכס עצמו. הכוונה היא שבגלל עבודות השיפוצים, יהיה צורך לנקות את הנכס בצורה מקצועית ויסודית. לשם כך, רצוי להיעזר בחברה המספקת שירותי ניקיון. צוות של חברה כזאת ידאג לניקוי הבית מאבק, לכלוך, פסולת שהצטברה כתוצאה מעבודת השיפוץ וכמו כן גם ידאג לנקות שאריות של צבע וחומרים שנדבק לרצפה. כך הבית יוכל לחזור להיראות אסתטי ונקי.

איך אפשר לנקות את הבית בגמר עבודות השיפוצים?

כיום, יש המון חברות ניהול ואחזקה המציעות גם שירותי ניקיון בתים ובנייני דירות. הניקיון נעשה עם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר וכמו כן בצורה מקצועית ויסודית. החברות דואגות להחזיק צוות מקצועי הכולל עובדים שהוכשרו לנקות בתים ובכלל מבנים שעברו שיפוץ. בתהליך הניקוי, יהיה צורך לקלף כתמי צבע, לשאוב אבק וכמו כן לנקות בצורה יסודית את הרצפה, השיש, האמבטיה, הפרופילים של החלונות וכו'. אגב, אם מדובר על שיפוץ לובי של בניין, אז גם כאן, העובדים מוכשרים לנקות אותו בצורה יסודית. כך שבסוף, הכל יהיה מצוחצח ונקי לחלוטין.

שירותים נוספים שמציעה חברת ניהול ואחזקת מבנים

מלבד שירותי ניקיון, שתוכלו להזמין דרך החברה, אתם תוכלו גם להזמין שירותים הקשורים לתחזוקה האופטימלית של המבנה. זה יכול להיות מבנה מסחרי, מבנה ציבורי וכמו כן מבנים של בניינים ומגדלים. השירותים כוללים טיפול בתקלות שמתגלות במבנים (לדוגמה, תקלות הקשורות למערכות ביוב, חשמל, מעלית וכו'), תחזוקה של מערכות כמו גילוי אש, משאבות, חימום וכו'.

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5