השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

ניהול ואחזקה של חללים מסחריים וציבוריים

חללים מסחריים וציבוריים הם למעשה הגדרה כללית לכל אותם מקומות המיועדים לצרכי מסחר ושירות ציבורי לקהל גדול בעת ובעונה אחת, לרבות, קניונים ומרכזים מסחריים, מבני ציבור בהם פועלים משרדי ממשלה, קופות חולים וכדומה. חללים אלו מורכבים באזורים משותפים לכל בתי העסק והחברות העושות בהם שימוש, לרבות, מגרשי החנייה ומתחמי הלובי, חדר המדרגות והמעליות, הרחבות הציבוריות בשטח החלל וכדומה.

אחזקת מבנים מסחריים וציבוריים הינה פעולה המצויה באחריותו של בעל המבנה, כאשר הדרך האופטימאלית ביותר לתחזוקת המבנה הינה באמצעות שכירת שירותיה של אחת מאותן חברות ניהול ואחזקה העוסקות ומתמחות בנושא.

מהם היתרונות של חברה לניהול ואחזקה של חללים מסחריים וציבוריים?

חברות ניהול ואחזקת מבנים, מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות בכל הנוגע לתחזוקת החלל המסחרי/ציבורי לאורך כל שעות פעילותו במהלך היום. חברות הניהול והאחזקה העוסקות ומתמחות בנושא מעמידות לרשותכם (ברוב המקרים) כוח עבודה מקצועי ומנוסה המצוי בשטח המבנה לאורך כל שעות פעילותו, כאשר תפקידו של אותו כוח עבודה הוא לשמור על הניקיון ותקינותן של מערכות שונות המצויות בשטח המבנה הציבורי-מסחרי.

שכירת שירותיה של חברה לניהול ואחזקת מבני ציבור ומסחר, הינה פעולה היכולה לסייע לבעלי המבנה לחסוך זמן, כסף ולא מעט "כאבי ראש" בכל הנוגע לתחזוקת המבנה ברמה השוטפת, כאשר היקף השירותים הניתנים ומוצעים לכם על ידי החברה נקבעים בהתאם למתכונת העבודה מולה וצרכי הניקיון והתחזוקה של המבנה ברמה השוטפת.

בין יתר השירותים המוצעים לכם על ידי חברת ניהול ואחזקת מבני ציבור ומסחר תוכלו למצוא: ניקיון יומיומי או תקופתי (בהתאם לצורך) של כל השטחים המשותפים לכלל משתמשי המבנה, תחזוקה שוטפת של השטחים המשותפים, פעולות ניקוי תקופתיות כגון: פוליש אקריל למשטחי הריצוף בשטח המבנה, תיקון מיידי של כל בעיית תחזוקה בשטח המבנה ושירותים נוספים המבטיחים לכם סביבה מסחרית/ציבורית נקייה, מסודרת ומטופחת לאורך כל שעות פעילותה. חשוב לציין שאחזקת מבנים מסחריים הינה פעולה המותאמת לאופי המתחם וסגנונו העיצובי, כאשר סגנון עיצוב חללים מסחריים מהווה חלק בלתי נפרד משירותי התחזוקה והניקיון המוצעים על ידי חברות הניהול והאחזקה העוסקות ומתמחות בנושא.

בחלק מהמקרים, שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבני ציבור ומסחר, מיושמים במהלך שעות פעילות המתחם ובחלק מהמקרים בשעות הערב- לילה מאוחרות כאשר המתחם ריק. כמו כן, בשעות הלילה ושעות הבוקר המוקדמות, מתבצעות במתחם פעולות שונות המיועדות לצרכי הכנתו לקליטת מספר גדול של מבקרים לאורך שעות הפעילות.

לרשות בעלי המבנים המסחריים והציבוריים, עומדות שתי חלופות מרכזיות בכל הנוגע לניקיון ותחזוקת המתחם, הראשונה, תפעול מערך תחזוקה באופן עצמאי תוך יחסי עובד-מעביד אל מול כל אחד מעובדי הניקיון והתחזוקה, והחלופה השנייה: שכירת שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים, כאשר ההתנהלות הינה אל מול מנהלי החברה ובעליה ומנהלי התחזוקה מטעמה

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5