השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

ניהול ואחזקה משרדי יוקרה

משרדי יוקרה הם למעשה הגדרה כללית לכל סוגי המשרדים המעוצבים המשמשים את בעליהם לצרכי פעילות עסקית כזו או אחרת. משרדים אלו ממוקמים גם במגדלי משרדים בהם פועלות חברות שונות העסוקות ומתמחות בניהול נכסים ואחזקת מבנים וגם בתוך מבנה משרדים המהווה חלק מקומפלקס עסקי – תעשייתי השייך לחברה עסקית כזו או אחרת

ניהול נכסים ואחזקת מבנים הינו שירות המוצע לכם על ידי חברות שונות ובמסגרתו הן אחראיות לכל נושא התחזוקה של סביבת משרדי היוקרה שבבעלותכם. כאשר מדברים על שירותי ניהול ותחזוקת נכסים ומבנים, מדברים למעשה על מגוון רחב של שירותים לטובת חללי עבודה משותפים ושונים המוצעים לכם על ידי חברת הניהול, החל משירותי תחזוקה יומיומיים בסביבת הנכס ושירותי תיקון ליקויים וביצוע עבודות תחזוקה מונעת, דרך שירותים שונים לביצוע עבודות שיפוץ ושדרוג בנכס כגון: הקמת תשתיות מודרניות בחלל הנכס, חיפוי פנים באמצעות סוגי חיפוי קירות בעץ או חיפוי קירות בכל חומר גלם אחר, ועד לניהול הנכס בכל הנוגע לקבלת הצעות מחיר מספקים שונים הלוקחים חלק בתפעול ותחזוקת הנכס, לרבות, שירותי מעליות, שירותי תחזוקה וגינון, שירותי טיפוח סביבתי וכדומה.

כמו כן, חשוב לציין שחברות לניהול נכסים ותחזוקת מבנים, עוסקות גם בכל הנוגע לניהול הנכס והשכרתו או מכירתו במידת הצורך. במקרים אלו, חברת הניהול משמשת כמעין משרד תיווך נכסים המסייע לכם לקבל הערכת שווי לנכס שבבעלותכם, סיוע בהליכי מכירה/השכרת הנכס וכדומה. 

מהם שירותי התחזוקה המוצעים לכם על ידי חברת ניהול נכסים ואחזקת מבנים?

כפי שציינו לעיל, אחד מהשירותים המרכזיים המוצעים לכם על ידי חברות ניהול נכסים ואחזקת מבנים הינו נושא התחזוקה היומיומית והתחזוקה המונעת שמטרתה למנוע ליקויים בשטח המבנה ו/או המשרד. שירותי התחזוקה המוצעים לכם על ידי חברות הניהול והאחזקה השונות כוללים בין היתר: איוש משרת מנהל תחזוקה הפועל בשטח המבנה באופן יומיומי קבוע, שירותי תחזוקה יומיומיים הכוללים: ניקוי השטחים המשותפים במבנה ו/או ניקוי משרדים, ביצוע עבודות תיקונים שונות במידת הצורך, תפעול ותחזוקת תשתיות בשטח המבנה ו/או המשרד ופעולות נוספות הקשורות לניהול הליכי שיפוץ הנחוצים לכם בסביבת המשרד, לרבות, ביצוע עבודות חיפוי אלומיניום וחיפוי פנים.

כאשר שוכרים חברה לצרכי ניהול נכסים ואחזקת מבנים, חשוב לבחון בראש ובראשונה את הניסיון המקצועי העומד לרשותה בתחום ואת היקף הנכסים והמבנים עליה היא אחראית. כמו כן, חשוב לבדוק את היקף השירותים השונים המוצעים לכם על ידי החברה בכל אחד מהשירותים המרכזיים הבאים: שירותי תחזוקה, שירותי שיפוץ ותחזוקה מונעת, שירותי ניהול הנכס ושירותי סיוע במסגרת הליכי שיפוץ.

בנוסף, חשוב לבדוק את הידע המקצועי העומד לרשות נציגי החברה שלמעשה משמשים כמנהלי תחזוקה במבנים השונים אותם היא מתחזקת לטובת לקוחותיה. הליך בחירה קפדני יאפשר גם לכם למצוא ולשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקה של נכסים ומבנים המובילה בתחומה.

 

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5