השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

מה כלול באחזקת מבנים?

רבים האנשים שרוצים להזמין שירותי אחזקת מבנים אבל לא באמת יודעים מה זה כולל. עושה רושם שחברות אחזקת מבנים צוברות תאוצה ויש יותר ויותר חברות שמציעות את שירותיהן בתחום וכל אחת מציעה משהו אחר. אבל איך אפשר לדעת מה באמת השירותים הכלולים בשירות אחזקת מבנים? הנה כמה דוגמאות.

ניקיון – הדבר הכי חשוב והכי בולט בתחום אחזקת המבנים הוא תחום הניקיון. ישנן חברות ניקיון שמבצעות שירותי ניקיון למבנים, אבל חברת אחזקת מבנים שמספקת שירותי ניקיון עושה את העבודה הכוללת והמקיפה ביותר שתידרשו בבניין המשותף שלכם. עבודת הניקיון בבניינים כוללת בתוכה ניקיון של חרדי המדרגות, רחבת הכניסה, השביל המוביל אל הרחוב, חניה, מקלטים ועוד מקומות הדורשים ניקיון באופן יום-יומי, שבועי או חודשי. זה כולל כמובן ריקון פחים ושטיפה ולעתים יבוצעו עבודות ניקיון אקסטרה כגון פוליש והברקה או ניקיון וילונות במידה ויש כאלו בשטחים המשותפים.

גינון – עבודת גינון גם היא חיונית לאחזקת מבנים. לבניינים רבים יש גינה גדולה בחזית הבניין וצריך שהיא תיראה טוב, במיוחד במקומות בהם הנראות של הבניין היא חשובה מאוד כגון בנייני משרדים ועוד... עבודת גינון טובה לא חייבת להתבצע אצל גנן חיצוני אלא אפשר לקבל שירותי גינון כחלק משירות אחזקת המבנים וזה חוסך מכם התעסקות מול אדם נוסף.

הדברה – שירותי הדברה אלו שירותים שמבוצעים אחת לתקופה די ארוכה. ישנן מקומות בהם יש פתאום 'מתקפה' של נמלים, דבורים או חרקים אחרים, ואפילו מזיקים אחרים כגון חולדות, יונים ואולי גם נחשים. הדברה כזו תבוצע על ידי חברת אחזקת מבנים במידה וזהו אחד משירותיה. כמובן שלעתים חברות אחזקה אינן מספקות את השירות הזה בצורה ישירה אלא עובדות עם חברת הדברה חיצונית שמספקת את השירות עם ציוד מקצועי שיש ברשותה ועם עובדים מנוסים.

חשמל – במקום להזמין טכנאי חשמל כל פעם שאתם נתקלים בבעיה, חברת אחזקה לרוב תשלח אדם מטעמה שיוודא שיש צורך בתיקוני חשמל וירשום זאת כדי שיוזמן חשמלאי מוסמך לבצע את העבודה. עבודות חשמל לשטחים המשותפים כוללות החלפת תאורה במידת הצורך, תיקון תקלות וביצוע עבודות נוספות בתחום החשמל לפי הצורך.

טכנאים נוספים – לבניינים שונים יש לעתים צרכים שונים. למשל, בניין עם מעלית יצטרך אולי טכנאי מעליות מקצועי שיבצע תיקון של המעלית. לרוב טכנאי חיצוני כזה זה סיפור. אז טוב שיש חברת אחזקת מבנים שתבצע את העבודה במידת הצורך וטוב שיש טלפון שאליו אפשר לפנות.

קבוצת רמות תבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות והיא תעשה זאת בצורה מסודרת כמו שעון. אין צורך ביותר מדי כאב ראש והתעסקות עם ועד בית ואפשרויות דומות אלא פשוט לדעת שיש מישהו שדואג עבורכם לכל צרכיכם.

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5