השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

מה חשוב ומה כדאי לבדוק לפני בחירת חברת אחזקת מבנה?

הבניינים שבהם אנחנו גרים או עובדים הם לא סתם ערמת בטון שבתוכה אפשר לשבת, אלא מערכת שלמה שעונה על כל הצרכים שלנו כדי להרגיש בטוחים ורגועים, להתקרר בקיץ ולהתחמם בחורף, ועוד. לפעמים מספיק למנות את אחד הדיירים שישמש בתור ועד בית, אבל ככל שמדובר בבניין גדול יותר או בעל מתקנים מרובים יותר – כגון מערכת חימום מרכזית, מעלית או גינה משותפת – כך מתגבר הסיכוי שאתם זקוקים לחברת אחזקת מבנה שתתן לכם מענה מידי ומקצועי.

אז מה כדאי לברר לפני שתקבלו את ההחלטה ותבחרו בחברת הניהול והאחזקה שידאגו למבנה?

 

האם החברה זמינה דרך מוקד חירום?

מעבר לעבודת הניהול והתחזוקה השוטפת, תהיו מופתעים כמה מקרי חירום עלולים לצוץ בבניין. תקלות, תאונות או צרכים מיידיים יכולים לעלות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע: נזילות, צינור מים שהתפוצץ, מעלית שנתקעה וכו'. לכן חשוב שחברת התחזוקה תהיה נגישה בצורה מיידית ופשוטה, כדאי לחפש חברה שמציעה מוקד חירום שפתוח 24 שעות ביממה. מומלץ אפילו לקחת את העניין צעד קדימה ולהתקשר למוקד החירום מספר פעמים בשעות וימים שונים לפני שחותמים סופית עם החברה, על מנת לוודא שהמוקד אכן פעיל והמענה אכן מידי.

 

ודאו כי יש לחברה רישיונות וביטוחים מתאימים

הטיפול במבנים דורש כל מיני סוגים של רישיונות ועבודה עם בעלי מקצוע שדורשים בעצמם להראות רישיונות וביטוחים מתאימים. לדוגמא, על מנת שחברת האחזקה תוכל להחזיק חשמלאי שייתן מענה לצרכי הבדיקות, התחזוקה והתיקונים בבניין, עליה להחזיק באישור העסקה של אותו חשמלאי. כך תוכלו אתם והיא להיות בטוחים שמדובר באיש מקצוע בעל הכשרה מתאימה, ולא נוכל שעובד ללא רישיון. 

 

ניהול מערך הניקיון של הבניין

בניינים שונים יזדקקו לרמה שונה של ניקיון ותחזוקה היגיינית. למשל, בניין משרדים גדול שנכנסים ויוצאים ממנו עשרות אנשים ביום יזדקק לניקוי תדיר יותר מאשר בניין מגורים קטן ושקט. לא משנה מה הצרכים האישיים של הבניין שלכם, חשוב לוודא שיש הבנה בנושא ביניכם לבין חברת הניהול והאחזקה לפני שתחתמו עם החברה. מחיר הניקיון, התדירות שלו ואפילו רמת הניקיון יכולים להשתנות משמעותית בין חברת ניקיון אחת לאחרת, ויהיה קשה יותר לתקן אי הבנות בדיעבד.

 

בדיקות תקופתיות ועמידה בתקנים

חברת אחזקה מקצועית תיתן לכם מענה לכל תקלה או בעיה, בכל יום או שעה שלא יצוצו. אולם גם כאן עדיף לכל הצדדים למנוע את התקלות לפני שהן צצות מאשר לפתור אותן לאחר מכן. לשם כך חשוב לוודא שחברת האחזקה מקפידה על בדיקות תקופתיות לכלל המערכות שזקוקות לכך: תקינות המעלית, איטום שנתי של הגג מפני גשם, ניקיון יסודי בחדר האשפה, טיפוח הגינה המשותפת וכו'.

 

בשיתוף חברת ניקיון אחר - חברת ניקיון בתים ופוליש

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5