השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

קיימת חשיבות רבה להקפיד על ניקיון המשרד

בשל העובדה כי רבים מאיתנו נמצאים לא מעט שעות במשרדים קיימת חשיבות רבה להקפיד על ניקיון המשרד לרבות ניקיון הספות. רבים מאיתנו מבלים לא מעט שעות בעבודה ולכן יש לייצור את סביבת העבודה האידיאלית.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר בעלי משרדים פונים אל חברות ניהול משאבים המטפלות באחזקת משרדים במטרה לטפל בנושא התחזוקה בצורה הטובה ביותר. בשל השינויים הטכנולוגיים בשנים האחרונות בעלי משרדים פונים אל חברות אחזקה לטובת ניהול ואחזקה של מבנים.

אחזקה נכונה תעשה את ההבדל בין משרד נקי ובין משרד שאינו נקי וקיימת חשיבות רבה לבחור את החברה המקצועית ביותר.  חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב תעשה את ההבדל ותדאג לשמירה על המבנה. פעמים רבות הערך של הנכס קשור לחזות וחברה המטפלת בנושא אחזקת מבנים תדאג לשמירה על הנכס בצורה הטובה ביותר. נדגיש כי אין מדובר במשימה פשוטה אלא במשימה מורכבת אשר ביצוע המשימה בצורה מדויקת תוביל לשיפור חייהם של העובדים במשרדים וכן לשמירה על המשרדים.

 כאשר נוצר כתם חשוב מאד להקפיד על ניקיון מיידי

בעת היווצרות הכתם ההמלצה היא לא לחכות כמה רגעים ואז להתחיל בטיפול להעלמה של הכתם אלא להקדיש מחשבה לניקיון איכותי . כאשר מדובר על ספות בד יש לדעת כי ככל שהכתם מתיישן כך יהיה קשה יותר לנקותו.  יש לוודא כי החומרים בהם עושים שימוש אינם מזיקים לריפוד במטרה להסיר את הכתמים בצורה הטובה ביותר.

חברה מקצועית בתחום ניהול ואחזקה תטפל בניקוי הספות במשרד באמצעות הכרת חומרי הניקיון הטובים והיעילים ביותר- הצוות המקצועי אינו ינוח על זרי הדפנה אלא ידאג להתחדש לטובת ציבור העובדים במשרדים ולהבטיח להם כי הניקיון מתבצע בצורה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלהם.

 מהי השיטה המומלצת ביותר לניקוי הספות

ניקוי ספות נחשבת למשימה מורכבת אשר יש להפקידה לא בידי כל אחד אלא בידי חברה מקצועית אשר יש ביכולתה לבחור את דרך הטיפול המתאימה ביותר החל מתכנון עבודה ועד שימוש בשיטות ניקוי המתאימות לסוג הספות. חברה מקצועית בתחום הינה חברה אשר מאחוריה שנות ניסיון רבות וקהל לקוחות מרוצים אשר יעידו על טיב השירות והעבודה עם השיטה המתקדמת ביותר לטובת התוצאה הטובה ביותר.

אחת השיטות הטובות ביותר להשיג את הניקיון האיכותי היא שיטת הזרקה – יניקה. באמצעות השיטה צוות מקצועי המומחה בתחום מבצע הזרקה של חומרים ייעודיים המתאימים לריפוד ושלב האחרון מבצעים שאיבה של הלכלוך, אבק , זיעה  ועוד דברים מזיקים המצויים בספות.  יצויין כי במסגרת ההליך החברה מאבחנת את סוג הכתמים , סוג הריפוד , עומק הכתמים וכן מרקם הריפוד במטרה לעשות שימוש בשיטת הניקוי הרלוונטית ביותר במטרה שתהיה לציבור העובדים אפשרות ליהנות מהריהוט לאורך תקופה ארוכה בלי לחשוש כי בריהוט מסתתרים להם מזיקים  אשר לא יתרמו למצב הבריאותי. 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5