השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

חברת ניהול או אחזקת מבנים?

אם תהיתם מה ההבדלים בין חברת ניהול וחברת אחזקת מבנים, תנו לנו לסדר לכם סדר בבלאגן. בגדול, מה שמשתנה בין חברה אחת לחברה טמון בעובדה של אחת מהן עשויה להציע שירותים שונים. השירותים מגוונים וכוללים: שירותי ניקיון, תחזוקה כללית, תיקונים, גביה, תשלומים, ניהול ועד בית, טיפול בתקלות של אינסטלציה, מיזוג אוויר, חשמל וכו'. בואו ננסה לרדת לשורש העניין ולפרט מעט על השירותים שמציעות החברות האלה.

השירותים המוצעים

במסגרת פנייה לחברת ניהול ואחזקת מבנים, אתם תהיו זכאים להנות מהשירותים הבאים, בהם:

-בדיקות תקופתיות - באחריותה של החברה לבצע את הבדיקות הנדרשות הקשורות באחזקת המבנה. אלו בדיקות שמתמקדות בבדיקת התקינות של

הגנרטור, המעלית, לוח שעוני החשמל וכו'.

-תחזוקת המבנה - במסגרת השירות, הצוות המקצועי של החברה ידאג לתחזוקה של הגגות והקירות החיצוניים של הנכס.

-מיזוג - במידה ובבניין מותקנת מערכת מיזוג אוויר, יבוצעו בדיקות תקופתיות על מנת לתחזק את המערכת וכמו כן במקרה שיש תקלה במערכת המיזוג, צוות החברה ידאג להביא איש מקצוע מקומי כמו טכנאי מיזוג אוויר בקריות, בתל אביב או בהוד השרון בשביל לטפל בבעיה. החברה צריכה לספק טכנאי מזגנים שיוכל להגיע כמה שיותר מהר ולפתור את התקלה.

-תאורה - גם כאן יבוצעו בדיקות לגופי התאורה ובכלל למערכת התאורה המותקנת בבניין. במידה ויש תקלה, היא כמובן תתוקן על ידי אנשי המקצוע של החברה.

-אינסטלציה - יש לא מעט בעיות אינסטלציה בבניינים משותפים ועל כן כאשר לוקחים את שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים, יודעים בוודאות שיש מי שידאג לטיפול בתקלות מסוג זה. בעיות כאלה יכולות להיות בגלל המערכת הקיימת וכמו כן בגלל אורך חייה. תחזוקה של מערכת האינסטלציה הכרחית וחשובה ועל כן תעשה על ידי אנשי מקצוע מטעם החברה.

-ציוד כיבוי אש - בדיקה שהינה הכרחית וחשובה היא בדיקת ציוד כיבוי אש. מדובר על בדיקה שמעוגנת בחוק ובמידה ולא מבוצעת, עשויה להיות כרוכה בתשלום של קנס. על כן, חברת ניהול ואחזקה תדאג לבצע את הבדיקות וכמו כן תדאג לבדוק את ציוד כיבוי האש. במידה ואינו תקין ויש צורך להחליפו, היא תתריע על כך בפני הדיירים והציוד יוחלף בציוד תקין וחדש.

שורה תחתונה

חשוב מאוד לבחור חברה שיש עליה המלצות ושיש לה ניסיון בתחום של ניהול מבנים וכמובן גם בתחום אחזקת בניינים. בדקו גם שלחברה יש מוניטין (כלומר שם טוב שהולך לפניה). ההמלצה הכי טובה היא לערוך סקר שוק בין מספר חברות (לצורך כך תוכלו להיעזר במנוע החיפוש. הרימו טלפון למספר חברות ובקשו לקבל הצעת מחיר מסודרת של השירותים הניתנים לכם במידה ואתם לוקחים את שירותיה. את הצעת המחיר, בקשו לקבל כמסמך שישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם), לשקלל את כל הנתונים והמחירים ובהתאם לכך לבחור בחברה שתספק את השירות בצורה הטובה ביותר. אגב, העדיפות היא להתחייב למשך שנה ולאחר שנה לבחון האם להמשיך לקחת את שירותיה של החברה או להתחיל התקשרות עם חברה אחרת. שיהיה בהצלחה!

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5