השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

חברת אחזקה - מהם השירותים הכלולים?

כשאנחנו שומעים את המושג "חברת אחזקה", הרבה פעמיים קשה לנו להבין בדיוק מה בדיוק כלול בשירותי האחזקה האלו, במיוחד כאשר הם קיימים בהיקפים שונים ועבור לקוחות שונים (פרטיים, עסקיים וממשלתיים).

חברת אחזקה בדרך כלל  תספק שירותי אחזקה בעיקר למגזר הפיננסי והממשלתי.

אחזקת מבנים בכל הגדלים

ניהול מגדלי משרדים

ניהול משאבים בארגונים, חברות ומשרדים ממשלתיים

כפי שאפשר לצפות, שירותי האחזקה האלו שונים מאוד משירותי ניהול ותחזוקה המיועדים להחליף את וועד הבית בבניינים פרטיים, הן מבחינת סדר הגודל של הפעילות והן מבחינת המערכות הקריטיות שבהן יש לטפל. 

אחזקת מבנים

חברת אחזקה מספקת את כל שירותי אחזקת המבנים הקריטיים ללקוחות בכל סדר גודל. תוך כדי שהיא מתמחה בהפעלה ובקרה על כל המערכות האלקטרו-מכניות. לדוגמה, תחזוקה ובקרה של מערכות מיזוג אוויר כאשר יועץ מיזוג אוויר מוסמך מייעץ בכל עת, תאורה, חשמל וניצול אנרגטי מקסימלי שלהם על מנת לחסוך בהוצאות השוטפות.

ניהול מגדלי משרדים

ניהול מגדלי משרדים כולל את כל תהליכי הבקרה והטמעת תהליכי עבודה נכונים בהתאם לתקנים המקובלים בכל סקטור וההנחיות המקומיות של כל עירייה או רשות מוניציפלית. כל אלו מתבצעים באמצעות תכנון תוכניות עבודה מפורטות ובקרה הכוללת מדדי ביצועים והפקת דוחות מפורטים.

החברה דואגת לטיפול שוטף בתשתיות והמערכות הקריטיות כגון מיזוג אוויר ובטיחות אש.

כמו כן, נכללים במסגרת השירותים גם טיפוח של חזית הבניין החלקים החיצוניים האחרים: גינון, טיפול בשברים ומפגעים והמערכות החיצוניות.

ניהול משאבים

ניהול משאבים (facility management) כולל בתוכו את התחומים הבאים:

1.פיקוח ובקרה על כל המערכות החיוניות לפעילות הארגון: מאיכות המים והאוויר, דרך מערכת החשמל ועד לציוד הבטיחות, וחדרי המחשבים והשרתים, אשר השמירה על תנאי סביבה קבועים והטמפרטורה בתוכם היא קריטית לתפעולם התקין. 

2.מקסום יעילות אנרגטית: חשוב לא פחות למקסם את המשאבים הקיימים מבחינת צריכת אנרגיה, החשמל והמים ולהדגיש את הנהלים השונים בפני העובדים על מנת שהידע הזה יוטמע היטב ב-"DNA הארגוני". בזכות זאת ניתן יהיה להקטין את ההוצאות, אשר יכולות להצטבר לסכומים ניכרים בארגונים וחברות ממשלתיות.

3.תברואה וניקיון: ניהול המשאבים בתחום זה משמעותו הפעלה רציפה וקבועה של כל שירותי הניקיון וביצוע בקרת איכות על איכות המזון המוגש, תנאי ההובלה ומערך פינוי האשפה והמחזור, כל זאת כמובן על פי התקנות הקבועות בחוק ועל פי הוראות מכון התקנים.

4.אירוח והסעדה: בארגונים וחברות המספקים שירותי אירוח והסעדה, עולה צורך בהפעלת קפיטריות או פינות קפה ועד לשירותי אירוח בכנסים ואירועים מיוחדים המתקיימים במקום.

5.אדמיניסטרציה: שירותי מיקור חוץ לכל מערך האדמיניסטרציה: 

מזכירות וקבלה

טיפול במערך התשלומים והגבייה

מוקדי שירות טכניים ושירות לקוחות

תפעול מערך הדואר והשליחויות בחדרי הדואר

הפעלת מחסנים טכניים

ניהול משאבים אחרים על פי הצורך
 

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5