השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

חברות ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב- שירותים מקצועיים לבעל נכס

כשאתם בוחרים להיעזר בשירותי חברות ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב, אתם מרוויחים בעיקר שקט נפשי, הודות למבנה שמתוחזק כהלכה וכספי שכירויות שנגבים בזמן, ובעוד אתם נהנים משירותי החברה, גם השוכרים שלכם יודעים להעריך זאת היטב, מה שהופך אותם ללקוחות מרוצים יותר, שישמחו להאריך את משך השכירות במבנה, לשמור על תקינותו ואף לשלם בזמן.

אך פרט לכל הסיבות הללו, יש עוד מגוון יתרונות, שהופכים חברות ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב וברחבי הארץ לנכס בפני עצמו.

בעל הנכס יכול לשהות בכל מקום בעולם וליהנות מהשכרת נכסים בשלט רחוק

בעוד חברת האחזקה, שמנהלת את העסק, פועלת בסביבת הנכס ומתפעלת את כל הנחוץ לצורך הטיפול והאחזקה שלו בשוטף, יכול בעל הנכס לשהות בכל מקום בעולם ואף להעתיק את מגוריו וליהנות מהכנסה פסיבית שוטפת. חברה מקצועית תעניק לבעל הנכס שקט נפשי ותחסוך ממנו להגיע ולהיות נוכח כשצצות תקלות או בעיות באמצעות טיפול ומתן פתרונות באופן מהיר ויעיל ולשביעות רצונם של השוכרים ושל בעל הנכס.

חברה מקצועית לא משאירה מקום למשוא פנים

גביית חובות השוכרים יכולה להיות ממש טרחה עבור בעל הנכס. כאשר חברה מקצועית לניהול מבנים מטפלת גם בנושא הגבייה, קשה לשוכרים להתמקח או למשוך את מועד התשלום, כיוון שלא מעורב בעסקה גורם רגשי, מה שהופך אותה לקלה ומסודרת.

מתקנים רק מה שבאמת צריך במקצועיות וביעילות

חברה שמנוסה באחזקה ובניהול מבנים מכירה את התחום היטב ויודעת כיצד לנתב את התקציבים וההשקעות בנכס. כמו כן, לחברה וותיקה יש עובדים שהיא מעסיקה או הסכמים עם קבלני משנה ונותני שירות, שמעניקים לה מחירים זולים יותר ושירות מקצועי מתוך אינטרס לעבודה משותפת בעתיד וריבוי עסקאות. סביר להניח שחשמלאי יגבה יותר כסף עבור עבודה שהוא מבצע לבעל הנכס כלקוח פרטי, ומחברת האחזקה ממנה הוא מקבל הפניות באופן שוטף, יגבה פחות.

כמו כן, חברה מקצועית ומנוסה תדע היכן להשקיע את המשאבים וכיצד לנטרל מותרות שמוגדרות בגדר הוצאה מיותרת, ותשכיל לתקן ביעילות כל תקלה ולהימנע מתקלות ובעיות בעתיד.

חברות ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב- שירותים מורחבים

ניהול ואחזקת מבנים הוא ענף שהתרחב מאוד בשנים האחרונות, וכיום חברות רבות מספקות שירותים משלימים נוספים לבעל הנכס ולשוכרים, ביניהם ניהול משאבים, שמתאים לארגונים גדולים, שמבקשים לייעל את סביבת העבודה, להעלות את הפריון ולהקטין למינימום את ההפרעות לשגרת העבודה.

ניהול משאבים כולל את תחזוקת כל המערכות (מים, אש, חשמל, מעליות, חדרי מחשבים, מיזוג ועוד), ניהול מערכות קריטיות (אל פסק ובדיקת טמפרטורה) ובדיקת עמידות בכל התקנים והדרישות הרגולטריות, ניהול ובקרת אנרגיה לשימוש יעיל והוזלת עלויות, שירותי תברואה וניקיון (כולל הדברה, הובלה ובקרת מזון), שירותי אדמיניסטרציה (מוקדי שירות, תמיכה, שליחויות וניהול מחסנים) ושירותי אירוח והסעדה (ניהול קפיטריה ותפעול אירועים).

לחברת רמות ניסיון רב שנים בתחום אחזקת מבנים, ניהול מבנים וניהול משאבים. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין שאין שני לו. אתם מוזמנים לבקר ולהתרשם מנכסים בניהול רמות ולהיעזר בשירותינו, אנחנו כאן בשבילכם!

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5