השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

בונים משרד? השתמשו בלוחות גבס ובאקוסטיקה משודרגת במיוחד

אקוסטיקה ולוחות מגבס – כך תשדרגו את המשרד

בונים משרד באמצעות לוחות גבס? רוצים ליצור נישות מעניינות במשרד שלכם? תקרות דקורטיביות בעלות אקוסטיקה מדהימה לספיגת רעשים מיותרים? כאשר מדובר במשרד יש חשיבות רבה לשימוש באקוסטיקה, וכאשר אתם משתמשים בבנייה קלה של לוחות גבס, אזי אתם מקלים את ההרכבה שהופכת להיות מלאכה פשוטה. שלבו בין לוחות גבס לאקוסטיקה איכותית, והרי לכם משרד משודרג להפליא. רוצים ללמוד על יתרונות חשובים של השילוב המבוקש? קראו עד הסוף ותשכילו מייד.

 

מניעת שריפות

אחד היתרונות של אקוסטיקה כשיש שימוש בלוחות גבס הוא עמידות לחום ולאש. כך אתם יוצרים ביטחון רב ומונעים שריפות אפשריות בלי לפגוע באקוסטיקה האיכותית. יש קסם מופלא באקוסטיקה איכותית במשרד, אתם יכולים לדבר בלי לשמוע את האחרים, לנהל ישיבות בשקט ובנחת בלי להרגיש בתוך מקלחת עם כל ההדהודים המיותרים. קחו רק בחשבון כי יש לוחות גבס שונים מבחינת העמידות לאש ולחום. בחרו את הלוחות הנכונים אחרי ייעוץ מקצועי בחנות.

 

עמידות לרטיבות

חברת אנקור אקוסטיקה מאפשרת לכם פתרונות אקוסטיים כשאתם בונים משרד באמצעות לוחות גבס ורוצים לשמור על אקוסטיקה ברמה גבוהה בלי להיכנע לרטיבות אפשרית שמסכנת את הבנייה, בלי לשמוע בסים צורמים או טְוויטרים שמצייצים בטונים הגבוהים. למעשה לוחות גבס ירוקים יפתרו לכם את בעיית הבנייה בכל משרד, שם תוכלו לשלב אקוסטיקה מושלמת לשלמות הסאונד בכל חדר במשרד ובהגנה מלאה מפני רטיבות מסוכנת שיכולה לגרום לעובש ולהרס מוחלט.

 

עמידות למים

כשאתם בוחרים להשקיע באקוסטיקה שבחדר ובוחרים לבנות בנייה קלה, הכי טוב לבחור לוחות גבס שישתלבו היטב בסטייל הכללי במשרד. הלוחות עמידים למים, ולכן לא מהווים סכנה גם כשאתם מתקינים אקוסטיקה איכותית באמצעות חברת אנקור אקוסטיקה.  

 

 הפחתת רעשים

שימוש באמצעות לוחות גבס מתמזג היטב בהתקנת האקוסטיקה הנכונה. הלוחות יאפשרו לכם להפחית רעשים כשהם משולבים בתקרה האקוסטית. השקעה בלוחות קיר המגובים באקוסטיקה מצוינת יאפשרו להתמודד עם הרעשים מבחוץ ומבפנים – בחירה מעולה לכל מי שבונה משרד ורוצה לזכות באיכות חיים גם בשעות העבודה. לרוב המשרדים ימוקמו באזורי תעשיה, שם תשמעו רעשים רבים משאר בתי העסקים, אבל כשאתם מתקינים אקוסטיקה באמצעות אנקור אקוסטיקה ומשלבים אותה בלוחות גבס נכונים אתם מבטיחים לעצמכם שקט אמיתי, מה שמאפשר לכם להתרכז בשלכם בלי הסחות דעת מיותרות מרעשים סמוכים ומבתי עסק אחרים.   

 

חומר זול ועמיד מפני מזג האוויר

לוחות גבס מושלמים ליצירת חדרים במשרד כשהאקוסטיקה מושקעת באיכותה. חברת אנקור אקוסטיקה תיצור לכם את הצליל המדהים במשרד בין לוחות הגבס המותקנים בפשטות. אם אתם חוששים ממזג אוויר שיפרק בבת אחת בנייה קלה ויהרוס על הדרך גם את האקוסטיקה, אתם יכולים להיות רגועים, החומר עמיד מפני כל נזקי מזג האוויר והוא אפילו זול במחירו יחסית.   

 

דקורציה בכל מחיר

אפשרי בהחלט להשתמש בלוחות גבס בכל צורה שתבחרו. אפשר ליצור עימם נישות מדהימות, קירות, מחיצות, תקרות בלי לבנות הכל מחדש מבטון. רוצים לפרק ולבנות מחדש באמצעות לוחות גבס איכותיים?  אין בעיה! תוכלו לבצע זאת ללא כל בעיה ובלי לפגוע בכל רגע נתון באיכות האקוסטיקה שהרכבתם מבעוד מועד.

 

לסיכום, אנקור אקוסטיקה עומדת לרשותכם לכל סוגי הפתרונות האקוסטיים בכל סוגי המשרדים הבוחרים בבנייה באמצעות לוחות גבס. בחרו נכון לשדרוג עבודתכם במשרד שקט ומהמם.

  

   

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5