השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

בדיקות תקופתיות למערכות כיבוי אש במבני מגורים כחלק משירות של אחזקת מבנים

היום כל מבנה ציבורי, לרבות מבנה מגורים חדש שנבנה, רצוי שייהנה משירותי ניהול ואחזקה של המבנה. לכל בניין יש את האופי והסגנון שלו, את התנאים להם הוא זקוק והסביבה בה הוא ממוקם, על מנת שיתפקד כראוי וישרת את הדיירים ביעילות ובבטיחות, בהתאם לזאת חשוב שתנהל אותו חברה מהימנה שמתמחה בניהול ותחזוקה של מבנים. החברה לפני הכל תדע לגשת לכל תחום תחזוקה וניהול שמכיל כל מבנה, שכן ישנם נושאים שיש להבין בהם לעומק ורק חברה בעלת ניסיון והכשרה תצליח לגשת ולטפל בנושאים מסוימים שמבטיחים את ביטחונם של כל מי שנמצא במבנה.

אחד הנושאים החשובים בתחזוקת בניין מגורים הוא כל הנושא סביב מערכות כיבוי אש. כל מבנה חייב להחזיק מערכת גילוי לכיבוי אש שתדרוש בעצמה מדי תקופה בדיקה לכשירותה. מערכות כיבוי אש נחשבות למערכות חשובות ומשמעותיות במבנה מגורים, החוק אף מחייב להחזיק מערכות כיבוי אש בכל מקום ציבורי שמאכלס בני אדם והן מספקות את מלוא הבטיחות של כל מבנה מפני שריפות. באמצעות מערכות אלה ניתן למנוע מלהבה מזערית התלקחות גדולה שעלולה להוות סכנה גדולה למבנה, לרכוש ולחיי בני אדם.

מה כולל ניהול ואחזקת מבנים?

ניהול ואחזקת מבנים על ידי חברת תחזוקה וניהול מבנים יכלול בתוכו מנעד של שירותים כגון: ניהול תקציבי נכון, תחזוקת נראות המבנה, טיפולים מונעים, טיפול בכל שבר או תיקונים, טיפול מוקפד בכל הנוגע לדגשי בטיחות חשובים לאחזקת המבנה, יציבותו ועוד. חברת אחזקה תדאג לטיפול מהיר ויעיל בכל הנוגע לחזות של הבניין, לבטיחותו ולכל ניהול תשתית של המבנה. החברה תדאג לשקט תפעולי כך שדיירי הבניין יוכלו לשהות בסביבה נקייה ורגועה ללא הפרעה בכל הקשור לתחזוקת המבנה.

מערכות גילוי וכיבוי אש

כל שריפה, גם אם היא מתחילה מהצתה זעירה במיוחד, תוכל במהרה להידרדר ולהוות סכנה אמתית לכל מי שנמצא בסמוך אליה. מעבר לנזק החמור שעלול להיגרם לכל המבנה עצמו או לכל הרכוש שיש בו, היא תסכן את החיים של כולם ולפי ניסיון מהעבר קרו מקרים בהם אנשים איבדו את חייהם וחיי יקיריהם בשל שרפה שפרצה במקום בו נכחו. בימינו, בעקבות הטכנולוגיה שכל הזמן מתקדמת ומשתפרת ומצליחה לסייע בהתמודדות בכל אותם מצבים, הומצאה מערכת גילוי לכיבוי אש שמאתרת את הלהבה הקטנה ביותר ומזעיקה את כל הנוגעים בדבר על מנת למנוע התלקחות גדולה יותר. מערכות אלה מתבססות על מספר טכנולוגיות וכל מבנה ציבורי חייב להחזיק בהן. מערכות אלו יכללו בתוכן גלאים מיוחדים שמסוגלים לזהות אש, עשן או טמפרטורה גבוהה, או כל מה שיכול להצית אש ולשלוח התראה לכל גורם שקשור בדבר. חברה לניהול ואחזקת מבנים מבינה כמה חשוב לעשות ביקורת כיבוי אש שנתית וזה יהיה חלק בלתי נפרד מתחום אחריותה.

שירות של אחזקת מבנים

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5