השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

איך משדרגים את לובי הבניין בחוכמה?

הנראות של הלובי מאוד חשובה ולכן הרבה מאוד קבלנים, יזמים, חברות בניה ומעצבים מקצים חלק נכבד מהתקציב לעיצוב הלובי. השקעה בעיצוב הלובי משביחה את ערכן של הדירות ולכן היא משפיעה על הבניין כולו ועל הרושם הראשוני שנוצר בעת הביקור בו.

לובי יפה ומרשים לא רק גורם לתחושה טובה כל פעם שעוברים דרכו, אלא שהוא גם יכול להעלות את ערכן של הדירות בבניין המשותף. אם אתם רוצים לשדרג את הלובי שלכם, הנה כמה עצות שיסייעו לכם לעשות זאת בחוכמה.

מעצבים את הלובי בבניין מאפס? אל תשכחו לשים דגש גם על הטיפים הבאים:

  • גודלו של הלובי – גודלו של הלובי משפיע על העיצוב במידה ניכרת ועל הבחירות שתעשו. כך למשל בלובי גדול אפשר להוסיף פינות ישיבה פונקציונליות ולהשרות אווירה יוקרתית. לעומת זאת בלובי קטן יש לחשוב יותר חכם על מנת לנצל היטב את החלל ולהפוך אותו למזמין. כאן שימוש במראות דווקא יספק מענה מתאים.
  • יצירת עניין – יצירת עניין תמיד תהפוך את הלובי למקום יותר מרשים. בעת עיצוב הלובי יש לקחת בחשבון שאין מדובר במקום שנהוג לבלות בו זמן רב. אם על ידי צביעת קירות, אם על ידי התקנת חיפויים ואם על ידי יצירת מוקדים דרמטיים, הלובי הוא תחנת מעבר ולכן אתם יכולים לבחור באלמנטים עיצוביים נועזים יותר וליצור בו את אפקט ה"וואו".
  • שילוב צמחייה – צמחייה משדרגת כל חלל עיצובי ואין סיבה שלא תשדרג גם את הלובי שלכם. הקפידו לבחור בצמחייה אשר אינה דורשת המון תחזוקה על מנת שלא תהפוך בהמשך לעשבייה ותסב יותר נזק מתועלת. ישנן דרכים שונות ליצור אפקט מרשים בלובי באמצעות צמחייה, אם אינכם רוצים לשלב עציצים, תוכלו לבדוק האם אפשר ליצור מעין אקווריום במרכז הלובי או לחלופין לפתוח חלון אשר מאחוריו תהיה צמחייה מרשימה. 
  • תאורה – תאורה משפיעה המון על האווירה ועל התחושה בחלל. באופן כללי תאורה חמה תהיה הרבה יותר מזמינה לעומת תאורה פלורסנטית. כמו כן כדי שלא לסנוור את הבאים והשבים מומלץ לשלב תאורה שקועה אשר תגדיל את החלל ותאפשר לכם ליצור מיקוד על אזורים שונים.

 

לסיכום יש זכור שהלובי הוא חלון הראווה של הבניין ולכן יש לעצב אותו באופן שישקף את אופיו של הבניין, על דייריו השונים.
 

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5