השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

איך לתחזק בניין משרדים בצורה יסודית?

כל מבנה חייב באחזקה מתאימה וכאשר מדובר על בנייני משרדים, אחזקה ראויה תשפיע על התדמית של החברה בעיני הלקוחות המגיעים לבניין המשרדים ועל ההתייעלות התפקודית של העובדים במשרד. במאמר זה נסביר כיצד ניתן לתחזק בניין משרדים באופן יסודי ומדוע רוב הלקוחות מעדיפים לשכור את שירותיה של חברת אחזקת משרדים.

תחזוקת בניין משרדים – החשוב ביותר

כל אחד אשר מגיע לבניין משרדים, מתרשם מהעיצוב, מהניקיון ומהתקינות של כל מה שקיים במרחבים המשותפים של המשרד ובמשרד עצמו. למעשה, הבניין בו החברה בחרה להתמקם והמשרד שלה משמשים ככרטיס הביקור של החברה. בנוסף, הנראות והתחזוקה של בניין משרדים גם תשפיע על החלטתם של עסקים האם בניין זה אכן מתאים למשרדם. מסיבות אלו, בניין משרדים חייב להיות מתוחזק באופן יסודי לאורך כל ימות השנה.

אחריות חברת תחזוקה

חברת אחזקה תדאג לכך שתוכלו לעבוד במשרד נקי ונעים ושלקוחותיכם יקבלו את הרושם הטוב ביותר. בכדי להגיע לתוצאה זאת יש לשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים בעלת ניסיון רב גם בתחום תחזוקת בנייני משרדים. בנוסף, חשוב שתהיו מודעים לכך שבניין משרדים מתוחזק כראוי תמיד יהיה מבוקש על ידי חברות ועסקים. אז מהי המשמעות של תחזוקת בניין משרדים? כאן מדובר על כל הפעולות אותן יש לבצע על מנת לשמור על בניין המשרדים במצב תקין.

שירותי תחזוקת בנייני משרדים

  • שירותי ניקיון שוטפים – כאן מדובר על שירותי הניקיון של המשרד ושל המרחבים המשותפים, כמו למשל המדרגות, המעלית, אזור פחי האשפה, לובי, מודיעין ועוד.
  • תחזוקת מערכות בבניין - חברת האחזקה תהיה אחראית על כל הקשור אל תחזוקת מערכת מיזוג האוויר, החימום, האוורור, מעליות, גנרטורים, תאורה, משאבות של לחץ מים, מערכת בקרת הבניין, מערכת כיבוי אש ותשתיות חשמל, אינסטלציה ומים.
  • שירותי הדברה – חברת האחזקה תהיה אחראית גם על כל הקשור אל ריסוס והדברה ירוקה פעם בחצי שנה או שנה.
  • גינון – החברה תספק שירותי גינון שיכללו את עיצוב הגינה, טיפוחה, השקייתה ותחזוקת כל המערכות והציוד המשתייך לשירותים אלו.

מה עם תחזוקת תריסים וחלונות?

תחום זה גם נמצא באחריותה של חברת התחזוקה ולרוב היא משתמשת בשירותיהם של ספקים חיצוניים המומחים בתחום התקנה, תחזוקה ותיקון תריסים. נכון להיום, ברוב המשרדים מותקנים תריסי אלומיניום. הבחירה בתריסים אלו נעשית משום היתרונות הרבים אותם הם מאגדים, כמו למשל העובדה שהם מאפשרים דיסקרטיות מלאה (לא ניתן להסתכל ישירות לתוך המשרד), הם עשויים מחומר חזק אשר עמיד לאורך זמן, קל להפעיל אותם, הם מאפשרים כניסת אוויר ואור תוך בויסות מושלם, הם מבודדים טרמית ואקוסטית וניתן לנקות אותם בקלות. תחזוקת תריסי אלומיניום אמנם מינימאלית ועדיין חשוב להקפיד על ניקוי זהיר של התריסים על ידי מומחים ותיקון מיידי של כל בעיה בהם.

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5