השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

אחזקת מבנים ועבודות ניקיון בבנייני משרדים גדולים

הניקיון אומר הרבה על המקום והוא הרבה מעבר לתברואה נכונה ואיכות חיים גבוהה. מקום שדואג לניקיון שלו הוא מקום אכפתי, משגשג ומושקע, וזה נכון לגבי בתי מגורים, בנייני משרדים ומפעלים. אמנם אחזקת מבנים וניקיון שלהם אינה משימה פשוטה, אך היא הופכת להיות קלה יותר כאשר יש חברה אחת שמנהלת את תחזוקת הבניין כולו.

הבעיה הגדולה של מבנים גדולים

מעשור לעשור אנו יכולים לשים לב בקלות כיצד האבולוציה של הבניינים דופקת בשיא העוצמה ומביאה לעולם בנינים גדולים יותר ויותר. מבנים גדולים כאלו קיימים גם בארץ והם יכולים להגיע לחמישים קומות ואף יותר, כאשר בכל אחד מהם מדובר על אלפי מדרגות, מעליות וכמובן לא מעט משרדים ודירות מגורים. הניקיון של בניינים אלו, מניקיון חדרי מדרגות ועד ניקיון של גופי תאורה, החצר, החניון וכמובן המשרדים עצמם, הופך להיות בעל חשיבות עליונה ולוגיסטיקה לא פשוטה בעקבות הגודל העצום.

אחזקת מבנים ועבודות ניקיון בבנייני משרדים גדולים

המשרדים שנמצאים בבניין מסוים לא מכירים זה את זה ובוודאי לקבל החלטות שונות לגבי אחזקת הבניין לא יהיו אפשריות בלי גוף שמתווך. זו הסיבה מדוע חברות לאחזקת מבנים הופכות להיות חשובות ביותר למען שמירה על איכות החיים של כל אלו שמשתמשים בבניין יהיו אשר יהיו. חברות אלו דואגות לכל הדברים שהבניין צריך בכל מה שמשתמע על אחזקתו, מניקיון חדרי מדרגות ועד הדברות ושיפוצים במידת הצורך. חברות אלו מרכזות את כל המשימות וגובות על כך תשלום מכל מי שמשתמש בבניין וכך למעשה האיכות נשמרת בסטנדרטים הכי גבוהים שיש.

מדוע כל כך חשוב לנקות את חדרי המדרגות?

ניקיון חדרי מדרגות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר לשמירה על איכות הבניין. אמנם אנו רגילים להשתמש במעלית בכל עלייה וירידה, אפילו בבניינים נמוכים יחסית, אך עדיין ישנם אנשים שעולים ויורדים בחדרי המדרגות ומעוניינים לקבל חוויה הולמת לאיכות ויוקרת המקום בו הם נמצאים. יתרה מכך, מדרגות שלא עוברים ניקוי תקופתי יהפכו להיות מזעזעים, מלאי בוץ, סימני דריכה, אבק שמצטבר ובבוא העת יגיעו גם מזיקים שיפגעו בבניין כולו. מצב בו משקיע, לקוח ואפילו עובד שמגיעים לחדר מדרגות ומבינים שהוא מלוכלך, יתרשמו לרעה מהמשרד אליו הם מגיעים.

שיפוצים במידת הצורך

רוב התושבים במדינת ישראל חיים בבתים משותפים, בעיקר בגלל המחירים הנוחים יותר והמקום שהולך ומצטמצם עבור בתים פרטיים, וכולנו מכירים את הרגע הזה שהנורה שרופה ואף אחד לא מחליף אותה למשך זמן רב, או את המקרים האלו שמופיעים נמלים בחצר או תיקן בחדר המדרגות ואף אחד לא לוקח את זה לתשומת לבו. כשמגיעים לבניין אדיר ממדים עם 50 משרדים שונים, כל שיפוץ, כל תיקון מעלית וכל התקשרות עם קבלן כלשהו תמיד תקרה דרך חברת אחזקת מבנים וכך כולם יהיו מרוצים בעבור תשלום חודשי סמלי ביותר.

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5