השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

אחזקת מבנים: כך תטפחו את לובי הבניין בתקציבים ידידותיים

אז במה נבחר? חברת אחזקת מבנים, או טיפוח לובי הבניין בכוחות עצמנו? בין אם כך או כך, אנחנו שמחים שאחזקת וטיפוח הבניין חשובים לכם, ושהחלטתם שהגיע הזמן לעשות משהו עם אותם עציצים ישנים, שכבר מזמן לא צומחים. טיפים מובילים לאחזקת מבנים:

אין ספק, חברת אחזקת מבנים יכולה בקלות להוביל לכך שאתם לא תכירו את הבניין שלכם מרוב שהוא יהיה מטופח. אבל, יחד עם זאת, אנשים רבים מעדיפים לטפח את לובי הבניין שלהם בעצמם. אם מפאת שיקולי תקציב או שיקולים אחרים, זוהי בחירתם המוחלטת והחופשית, אז אם כך, בואו נדבר עיצוב וטיפוח של לובי הבניין. הטיפ הראשון שלנו אליכם נוגע לגינת הבניין, אבל לא רק.

  • בחירת דשא סינטטי לבניין: האם רק בגינה?

שימו לב, קודם כל חשוב לנו להדגיש את הדבר הבא: דשא סינטטי משתלם יכול להיות גם איכותי! בין אם אתם מעוניינים להניח את הדשא הסינטטי בגינת הבניין, בלובי או בכל מקום אחר, כדאי לדעת שזו בחירה מומלצת.

מדובר בפתרון אשר מספק תחושה נעימה וביתית, כזה שניתן למקם ולהשים בפינות שונות בבניין. אם חשבתם שדשא סינטטי נועד רק עבור גינות וחצרות של בניינים, אתם מוזמנים להכיר המוני אנשים אחרים אשר משתמשים בדשא סינטטי על גגות, במעברים בים בניינים, על שבילים ועוד.

  • עציצים בבניין: כדאי לשקול צמחייה מלאכותית!

כולנו אוהבים צמחים, חלקנו מעדיפים צמחיה חיה אשר מספקת תחושה באמת נעימה. יחד עם זאת, צמחיה מלאכותית איכותית יכולה להיראות אמיתית ולספק את אותה תחושה שאתם מחפשים אחריה בלובי הבניין.

כדאי לשקול לחיוב צמחיות מלאכותיות, מאחר שהתחזוקה של אלו היא קלה ביותר ולא דורשת ממכם התעסקות מרובה. כל מה שתצטרכו לעשות, זה פשוט להעביר מטלית לחה מדי פעם על הצמחים המלאכותיים בכדי להסיר אבק מעליהם. להזכירכם, בדרך כלל, כל ביקור במשתלה מסתכם במאות של שקלים (במינימום). צמחייה מלאכותית? תחזיק מעמד לאורך שנים רבות (כל עוד אתם לא ממקמים אותה תחת קרני השמש – מה ש"אוכל" את הפלסטיק וחומרי הגלם האחרים מהם עשויים צמחים מלאכותיים).

  • חומרי ניקיון לבניין: הוסיפו מבשמים שונים לבחירתכם

מאחר שחומרי ניקוי עשויים להיות בעלי ניחוחות מעט חזקים מדי עבור אנשים מסוימים, אנחנו ממליצים על הוספת מבשמים שונים אשר ניתן להוסיף לתכשירי הניקוי עצמם. חשוב לזכור, אל תפריזו בכמויות הבישום שאתם מוסיפים, מאחר שישנם אנשים אשר עשויים לגלות סממנים אלרגניים לבשמים כאלו ואחרים.

  • עבור מקסום הטיפוח: שקלו לחיוב שכירת שירותי אחזקת מבנים

בין אם מדובר בבניין קטן או גדול יותר, אנחנו ממליצים בחום על שכירת שירותי אחזקת מבנים, עדיף מחברות מוכרות ומומלצות בשוק. זכרו, מקצוענים אמיתיים יעשו בקלות את מה שכנראה יצריך ממכם מאמצים מסוימים וזמן יקר.

בהצלחה!

 

 

מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5