השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5638800

אחזקה של מגדלי יוקרה

יוקרה היא עולם ומלואו. היא יוצרת ציפייה. היא מעמידה רף גבוה של דרישות. אחזקת נכסי יוקרה מחייבת לא רק הקצאת משאבים רבים אלא תכנון מוקפד, מקצועיות, ידע וניסיון. ניהולם ואחזקתם מחייבים שכירת שירותיה של חברה המאומנת ומיומנת בכך.

משמעותה של אחזקת מגדלי יוקרה היא מתן סמכות ואחריות לחברה המאפשרת שילוב של ניהול ותחזוקה, לרבות ניתוח תקציבי ושימוש מושכל בתקציב, תחזוקה של תשתיות, תיקונים, בטיחות על מכלול היבטיה ועוד.

 תחזוקה היא מכלול. היא הכול

תקנים מחייבים ומחמירים של איכות ובטיחות (לרבות ובעיקר תקני ISO) הופכים חברות תחזוקה גדולות ומנוסות לכתובת טבעית, מתבקשת ומועדפת על ועדי בתים של מגדלי יוקרה, המחפשים שירותי תחזוקה ברמה ובאיכות הגבוהות ביותר. איגום ידע, ניסיון ואף ניהול משאבים בחברה המתמחה בתחום זה מייתרת את החיפוש אחרי שירותים אלה אצל ספקים שונים. כאשר מכלול שירותי תחזוקה מוצע תחת קורת גג ניהולית אחת, יש בכך כדי לחסוך זמן וכסף, שני משאבים יקרים ביותר גם למי שמתגוררים במגדלי יוקרה.

 

 מדוע כדאי לשכור שירותים של חברה המתמחה בתחזוקת מגדלי יוקרה?

  1. חברה כזאת עורכת בדיקה מקיפה ויסודית של כל מערכות המבנה. הבדיקה נעשית על ידי אנשי מקצוע.
  2. חברה כזאת מכירה את אופי המגדלים, את דרישות הרשות המקומית, את תקני הבנייה.
  3. לחברה כזאת יש נוהלי עבודה ברורים, שיטות ותהליכים קבועים, תכנית בקרת איכות הכוללת את איכות הציוד והמבנה כאחד.
  4. לחברה יש דוחות ביצוע ומעקב מסודרים.
  5. החברה ערוכה לבצע תחזוקה על פי תכנית וגם על  פי דרישה.
  6. תחזוקה כוללת של חזות המבנה, מענה לתקלות, תיקוני זכוכית, אטימה ועוד.
  7. החברה מציעה טיפול שוטף ומונע של מכלול התשתיות.
  8. החברה מציעה סל שירותים הכולל ניקיון, גינון, תחזוקת מערכות וממשקי חשמל, אנרגיה, מיזוג אוויר, תאורה.
  9. על פי דרישה החברה מנהלת את התקציב.
  10. אחזקה של מגדלי יוקרה מחייבת מוטת שליטה רחבה. חברה מקצועית המתמחה בתחום זה ערוכה לכך.

 לא רק האצילות מחייבת. גם היוקרה. יוקרה כמעמד. יוקרה כתפיסה. יוקרה כמאפיין. יוקרה כעיצוב חזותי. מגדלי יוקרה מאוכלסים על ידי אנשים בעלי יכולת כספית, שרוצים ויכולים להשקיע כסף בתחזוקת מקום מגוריהם.

 

מרכיב חשוב ומהותי בתחזוקה הוא נושא האבטחה. ככל שהמגדל שבו הם מתגוררים מאובטח במעגלים שונים, לרבות רישותו במצלמות ובאמצעי אזעקה, כך גוברת תחושת הביטחון הקיומי של הדיירים.

תחזוקה כוללת איכותית ומיטבית מהווה חלק בלתי נפרד מאיכות חיי הדיירים במגדלי יוקרה ומהביטחון האישי שלהם. ההוצאה הנדרשת על תחזוקה נתפסת כחלק בלתי נפרד מהמחיר של הדירה. היא אינה מותרות.

הפקדת מלאכת ניהול ותחזוקה של נכס יוקרתי בידי אנשי המקצוע של חברה מקצועית ומנוסה נוסכת שקט וביטחון אצל דייריו- שקט וביטחון שמצדיקים ושווים כל שקל המאפשר ומסייע להשגתם.

 

 

 

 

מס' מדרגים: 3  ממוצע: 4.3